Mike Trafik ukáže v novém klipu divokou rapovou zvěř

Nespoutaný svět za branami města. Divoká zvířata, která mu vládnou. Mrazivý vzduch beroucí dech. Mike Trafik a jeho parta do toho vjeli naplno a zase po svém. Opustili bezpečné hranice a rap vystavili zákonům přírody. Jak takové spojení může fungovat? Zbrusu nový klip už dnes 30. ledna exkluzivně na webu RedBull.cz.

 

O tom, že Mike Trafik chystá svou první sólo desku, se už mluví dlouho. Má vyjít v druhé polovině tohoto roku a Mike T. o její podobě má jasnou představu: „Koncept desky je takový, že by se v každém tracku měli objevit 3 hosté, zároveň plánuji zapojení živých nástrojů – chci, aby deska byla živá.“ Už teď je zřejmé, že na desce zazní třeba i singl Tak a Teď, v němž se objevuje zajímavý trojlístek československých MCs – Vladimír 518, Smack a Pil C.

Ke vznikající desce Mike T. připravil další ochutnávku – videoklip, který boří mýty, že rap může fungovat jen v ulicích města. Track nese název Nelituju ničeho a podílely se na něm zbylé 2/3 Mikovy domovské kapely PSHOrion a Vladimír 518, které doplnil nejmladší člen labelu BiggBoss Maniak. Tématu se opět chopil Vítek Hradil se svým týmem Ghost Movie, který vás přesvědčí, že se jedná o jeho další vizuální senzaci. Mike T. je s výsledkem více než spokojený a k jeho podobě sám říká: „Jak má video vypadat, jsem si sám vymyslel a realizace je tomu hodně blízko. Vítek Hradil se mé představy chopil skvěle a po celou dobu držel jeho linii. Zvolili jsme jiné prostředí, vypadli z města, které dodává rapu jeho pravou sílu. Z klipu je cítit neskutečná atmosféra, je na co se těšit.“

Natáčelo se 3 noci  v jedné z prvních trampských osad v Lukách pod Medníkem, venku, v zimě a s dost netypickým komparzem – vlkem, koněm, sovou a poštolkou.

Oficiální on-line premiéru si klip zažije zítra 31. ledna na biggboss.cz, ale kdo nechce čekat, může si ho vychutnat už dnes v předpremiéře od 20.00 hod. na redbull.cz/nelitujuniceho. Rozhodně nebude ničeho litovat.