Soutěžte s námi o 4 karty MultiSport

Podzim se ohlašuje s velkou pompou. Dny se krátí, počasí se ochlazuje a my pomalu vytahujeme ze skříní teplé huňaté svetry, co schovají nejedno kilo navíc. Podzimní období tak trochu svádí k lenivějšímu životnímu stylu a naše snahy z léta o pevnou postavu a zdravý životní styl jsou rázem ty tam. Letos však může být všechno jinak a to díky kartě MultiSport!

Ať už budete chtít udržet svoji kondici běháním na pásech, cvičením na strojích nebo ve skupinových lekcích, využít můžete ta nejmodernější fitness centra v České i Slovenské republice. Nebo snad máte raději tradiční sporty, jako plavání, squash či badminton? I s nimi se na podzim nemusíte rozloučit a užít si je hezky z pohodlí krytých hal. Ztuhlé a unavené svalstvo pak nezapomeňte zregenerovat v sauně, solné jeskyni či rozhýbat na bowlingu. Díky své flexibilitě zvládne MultiSportka uspokojit všechny tyto touhy a vybírat navíc můžete z více než 2 000 sportovních a relaxačních zařízení! Nepřizpůsobujte se letos počasí, přizpůsobte mu pouze svoji kartu. Kartu MultiSport. A pokud si ji chcete vyzkoušet, není nic jednoduššího, než odpovědět na následující otázku a MultiSportka na celý měsíc může být Vaše. Pokud se Vám bude líbit a budete ji chtít i nadále, není nic jednoduššího než o ni požádat svého zaměstnavatele.

Od října letošního roku je navíc pro držitele karet MultiSport spuštěn nový věrnostní program MultiClub, který odemyká dveře do světa exkluzivních nabídek na služby a produkty nejen z oblasti sportu, ale také zdraví, relaxace, krásy nebo zábavy.

Soutěžte s námi o 4 karty MultiSport na celý jeden měsíc v celkové hodnotě 4 000 Kč. Stačí, když zodpovíte na následující otázku a jedna z nich může být vaše.

Jedná se totiž výhradně o zaměstnanecký benefit. A zde již otázka:

Kolik druhů aktivit můžete s kartou MultiSport vyzkoušet?

  1. A) 100
  2. B) 150
  3. C) 260

PS: Nápovědu naleznete na stránkách www.multisport.cz
Tagy: