Makita pink. Něžný design na drsnou práci

Společnost Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí. Nesoustředí se ovšem jen na drsné muže. Na jaře 2021 spouští speciální edici Makita Pink, která svým designem a vlastnostmi potěší i něžná pohlaví.

Tvrzení, že elektrické nářadí jako aku šroubováky, sekače trávy a podobné vymoženosti, jsou jen pro pořádné chlapy, je už dávno překonané. S moderní dobou dokáží i ženy zastat  zdánlivě “chlapské” domácí práce jako vrtání, šroubování nebo úprava zahrady. Důkazem je i počin japonského specialisty na elektrické nářadí Makita.

Růžová je pro holky

A to platí nejen ve světě módy, ale také v drsném světě aku strojů. Nová edice Makita Pink je totiž určena speciálně pro něžná pohlaví. Potěší zkušené kutilky i naprosté začátečnice.

“Současný trend nám ukazuje, že i ženy mají zájem zvelebovat své domovy a s elektrickým nářadím si jednoduše poradí. Zčásti tomu určitě pomohla i současná situace, kdy lidé tráví většinu času doma a mají tak prostor zvelebovat své domácnosti a zahrady. Abychom ženám kutilské aktivity ještě více zpříjemnili, rozhodli jsme se pro speciální řadu aku strojů v růžové barvě,” říká David Kučera, marketingový manažer Makita Česká republika.

Potěší jako nová kabelka

Předností řady Makita Pink je nejen lákavý design, ale zejména praktické vlastnosti. Ty okouzlí nadšené kutilky stejně jako nová kabelka. Všechny typy aku strojů jsou totiž ekologické a mají velmi tichý chod. Navíc fungují bez otravných kabelů, neustálého dolévání benzínu a oleje a jsou téměř bezúdržbové. Největší předností je pak 12 voltový, extra lehký a výkonný akumulátor, který práci velmi zpříjemní. A pokud je díky jejich výkonu nebudete chtít pustit z ruky, nabijete je dříve, než uvaříte oběd.

Makita Pink aku šroubovák

Cena: 2590 Kč

Makita Pink tyčový aku vysavač

Cena: 3120 Kč

www.makita.cz/makita-pink

foto: Makita
Tagy: