Plyšová radost na nohou – Converse Sherpa modely vám zabalí nohy do svetru

Příjemné, komfortní, rozkošné. Takové jsou plyšové modely Converse, které najdete jak v klasické variantě Chuck Taylor na platformě, tak v modelu Chuck 70 s nostalgickým retro kouzlem. Které se vám líbí nejvíc?

Jako vaše oblíbená flíska, ale lepší. Vintage Chuck 70 si hrají s detaily, které evokují rozebraný flísový svetr přešitý na plyšové Converse. Předělaná zimní klasika, kterou jste milovali už před touto verzí, takže teď ji propadnete až po uši. Zdobí je logo Converse, které je tentokrát speciálně vyřešené tak, aby dodalo ještě víc půvab celému modelu. Jsou teploučké a příjemné na omak zevnitř i zvenku.

Foto: Converse

Modré Sherpa Converse na platformě vás vynesou dál od zimy a od bahna. Také si hrají s plyšem a modrá barva jim dodává kouzlo milovaných plyšáků. Chlubí se extra měkkým flísovým lemováním pro udržení tepla uvnitř boty, kde si můžete užívat pohodlí díky vycpávce EVA pro komfrot chodidel. Placka Converse z boku boty je oproti Chuck 70 v gumovém provedení a spolu s plochými modrými tkaničkami tvoří doladěné detaily, díky nimž je Chuck Taylor All Star Sherpa módní plyšová dokonalost, která udělá radost napříč generacemi.