Provoňte si domácnost: Air Wick představuje designový vaporizér

Každý domov má svůj příběh vůně. Značka Air Wick je pomáhá psát téměř 80 let. Letos přichází na trh s novinkou, která se do historie vašich domovů vryje zase o něco hlouběji. S příchodem nové sezóny představuje novinku Aroma Mist, která provoní váš domov a navodí příjemnou atmosféru dlouhých podzimních večerů.

Nová řada difuzérů Air Wick AROMA MIST je malou inovací ve velkém světě éterických olejů. Air Wick Aroma Mist je výjimečný nejen svým designem, ale zejména jedinečným provedením a dlouhou výdrží. Od klasických éterických olejů se liší tím, že je proměňuje na jemnou a voňavou mlhu, která může být dle vašeho přání postupně uvolňována do interiéru až po dobu 8 hodin. Díky tomu vytvoří příjemnou a uklidňující atmosféru, kterou si rychle zamilujete.

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Nový difuzér Air Wick Aroma Mist má jednoduchý a stylový design, díky kterému se hodí do každého interiéru. Má automatizované zapínání a vypínání, 3 úrovně intenzity, takže sílu vůně můžete libovolně regulovat a vydrží až 45 dní.

ČTYŘI VŮNĚ PRO DOMÁCÍ OÁZU

Vytvořte si z vašeho domova příjemnou oázu klidu, ve které si odpočinete vy i vaše rodina. Vraťte se po náročném pracovním dni do prostředí, kde vůni odpočinku ucítíte hned po příchodu.

K navození té správné atmosféry vám pomohou 4 různé vůně.

OSVĚŽUJÍCÍ VŮNĚ ŠTĚSTÍ

Víte, jak voní štěstí? Zpříjemněte si podzimní večery netradiční kombinací vůně ananasu, broskve a divoké máty.

SVŮDNÁ VŮNĚ RŮŽE

Růžový olej je ideálním společníkem po navození romantické atmosféry při dlouhých podzimních večerech.

UKLIDŇUJÍCÍ VŮNĚ CUKROVÉHO MELOUNU A OKURKY

Sladké tóny melounu v kombinaci se svěží vůní chladivé okurky jsou ideální pro večerní relaxaci i navození příjemné atmosféry pro ranní vstávání.

HŘEJIVÁ VŮNĚ JABLKA A SKOŘICE – limitovaná edice

Nechte se unést typickou podzimní vůní jablka a skořice, která je symbolem rodinné pohody i nadcházejícího času Vánoc.

CENA: od 259 kč

K dostání v bílém a černém provedení.

Více na www.airwick.cz

foto: Air Wick
Tagy: