Red Bull Tour Bus vyráží na Jatka Fest

Pacovský Jatka Fest o prvním prázdninovém víkendu je první letošní festivalovou zastávkou Red Bull Tour Busu. Unikátní stage na kolečkách přiveze Hentai Corporation, Cocotte Minute a Jakuba Děkana. Dvoudenní festival kromě nich nabídne Vysočině ještě Davida Kollera, No Name nebo Horkýže Slíže. Festivalem bude provázet Jakub Kohák.

Ve dnech 30. června a 1. července proběhne v Pacově v krásném prostředí zámeckého parku šestý ročník dvoudenního hudebního festivalu Jatka Fest a kromě pestré hudební přehlídky nabídne i program pro děti a různorodé sportovní vyžití.

V pátek se o hudební program postarají No Name, David Koller, Horkýže Slíže, Ben Cristovao, Sabina Křováková, Dukla Vozovna, Tlustá Berta a Vojtaano.

Hudební sobota se rozroste na dvě stage. Na hlavní stagi vystoupí kapely UDG, Marpo & TroubleGang, Jelen, XINDL X, Voxel, Tap Tap, Rybičky 48, Vašo Patejdl a Sebastian. Druhou stage obstará modrostříbrný Red Bull Tour Bus, který brázdí české festivaly už pátým rokem a pokaždé s sebou doveze kvalitní zvuk a skvělou show. Na Jatka Festu to na střeše této karosy odpálí Jakub Děkan, Hentai Corporation a Cocotte Minute.

V rámci festivalu proběhne v sobotu na hřišti v nedaleké Obratani tradiční Jatka Fest Cup, turnaj v malé kopané. Sobotní program nezapomene ani na děti, vystoupí kouzelník, divadlo Dokola, bude zajištěna i řada atrakcí a soutěží pro děti. Od horka vás zchladí vodní skluzavka v délce 100 m.

Podrobný program Jatka Festu naleznete na www.jatkafest.cz.

foto: Lukyn Wagneter Red Bull Media House