Sinners se postaví proti G2 Esports. Bude to zápas roku?

Turnaj Red Bull Ultimátní Hráč 2021 přináší exhibiční zápas v CS:GO, ve kterém se proti sobě 6. března postaví nejlepší český tým Sinners a prvoligový francouzsko-balkánský celek G2 Esports. Vy můžete být při tom – stačí se připojit na Twich eLeaguecz.

Pokud se alespoň trochu zajímáte o Counter Strike: Global Offensive, zpozorněte. Rychle rostoucí hvězdy československého esportového světa z týmu Sinners vyzvou díky turnaji Red Bull Ultimátní Hráč 2021 světovou špičku z týmu G2 Esports. Exkluzivní showmatch se odehraje 6. března od 14:00 a sledovat ho můžete na Twich kanále eLeaguecz.

Sinners, první československý tým v TOP 30

Projekt Sinners se sice datuje teprve k začátku roku 2020, přesto se ale za tuto krátkou dobu vypracoval mezi 30 nejlepších CS:GO týmů na světě. Dvojnásobní vítězové Sazka eLeague ve složení ZEDKO, oskar, NEOFRAG, SHOCK a beastik1 plánují v nadcházejícím zápase proti G2 zahrát důležitá kola správně jako tým, ale i individuálně chce každý zahrát svou A game. „Hrát proti týmu T1 týmu bude rozhodně velká výzva, ale taky skvělá zkušenost,” těší se ZEDKO.

G2, špičkový tým s hvězdnou historií

Tým G2 Esports založil v roce 2013 legendární hráč Carlos “ocelote” Rodriguez a kromě CS:GO jsou jeho hráči aktivní i ve hrách League of Legends, Hearthstone, Rocket League, Rainbow Six, a Valorant. G2 Esports v sestavě kennyS, AmaNEk, nexa, huNter- a NiKo se dlouho drželi v TOP 10 na světě, aktuálně jim patří 14. místo.

Více o týmech a zápase hvězd se dočtete na redbull.cz/hrac.

Mise Red Bull Ultimátního Hráče: zvítězit

Red Bull Ultimátní Hráč odstartoval 23. února strategickou mobilní hrou Clash Royale, po kterém štafetu od 2. března přebírá nejoblíbenější fotbalový simulátor FIFA 21. Přípravu už mohou zahájit i fanouškové taktické střílečky Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Ta bude třetí v pořadí a CS:GO turnaj začne 9. března. O týden později 16. března přijde na řadu akčně-strategická hra League of Legends a na závěr se hráči 23. března předvedou ve sportovní mobilní hře Bike Unchained 2. Celkový vítěz, který v turnajích prokáže svou všestrannost, získá nejen zásobu energie na celý rok, ale také zájezd pro 2 osoby na závody Formule 1, Sony PlayStation 5 + hru dle vlastního výběru, kredit v hodnotě 300 Euro na Wolt, poukaz v hodnotě 300 Euro na nákup do supergamer.cz a merchandise tohoto ultimátního turnaje.

foto: Nemanja Knezevic a Sinners