Mladá ambiciózní rapová trojice PSH vydává svůj Debut

Tři nadržení noví koně stáje Bigg Boss, které pod svoje křídla obávaný label vzal proto, aby si trochu vylepšil svůj věkový průměr, vydávají konečně album. PSH, jak si rebelové a floutci říkají, pracovali na svojí prvotině podle jejich vlastních slov celý život. Adrenalinem prošpikované skladby desky, jež dostala všeříkající název Debut, dropne 11. září.

Je to nová školní pomůcka pro první pololetí, poprázdninový dárek? Budou z nich nové ikony pubertálních fanoušků rapu? Kdo ví. Je ale jasné, že trojice debutantů Orion, Vladimir 518 a DJ Mike T by se mohla stát senzací místní hudební scény, náslech několika skladeb, které dostal Bigg Boss k dispozici, tomu nasvědčuje. Nechme mluvit jejich hudbu. Dejme Debutu šanci! Sami výkonní umělci ke své práci říkají:

„Já si myslím, že by si to svoje fanoušky najít mohlo. Už teď jich pár máme. Ale nejvíc se těšíme na koncerty, tam to urveme, snad.” (Orion)

„Mnohokrát jsme vydání naší první desky odložili, ale teď už cítíme, že není na co čekat. Nechceme se ovšem zařadit někam mezi alternativní kapely, kterým posluchači těžce rozumějí, a často ani nechápou, co jim tato hudba má vlastně sdělit. I proto deska dostala zcela prozaické jméno Debut. Je to přece jenom naše vysněná prvotina, nic víc, nic míň.” (Vladimir 518)

Jsme připraveni a předurčeni k tomu zasadit zásadní úder na solar rapový scény. Dlouho jsme čekali a teď si pro to jdem! Swag, Flex!!!” (DJ Mike T)

Hosty alba Debut jsou Strapo, 7krát3, Maniak, Adam Krofian (The Atavists) a další. Většinu beatů obstaral DJ Mike T, vypomáhal DJ Wich. Nahrávalo se ve studiu Starworks Mike T. Míchal Kenny Rough a masterovalo se v Masterlab Studios.

Debut vychází na CD a v digitální podobě na všech streamovacích platformách 11. 9. 2019 na labelu Bigg Boss. V ten samý den se v pražském prostoru Garage Store uskuteční jeho release party.

Pokud máte neutuchající touhu slyšet Debutové tracky mezi prvními, musíte vyrazit 13. 9. na festival Hip Hop Žije v Praze na Výstavišti. Právě tam se uskuteční veřejná premiéra.

Křest Debutu pak bude v pražském klubu Roxy 6. 12. 2019, termíny dalších koncertů k turné a ostatní podrobnosti k albu najdete na www.biggboss.cz.
Tagy: