Skyline novým klipem z Bali zvou na podzimní koncerty

Skyline vydali v roce 2020 desku Electricity, deska je nominovaná v anketě Žebřík na album roku. Právě z ní je singl Godzilla, jehož nový klip plný nádherných lokací z Bali má dnes premiéru. Letošní největší koncert plánují v Praze na 2. září v Braníku.

„Klip je koncipovaný jako taková pohádka o kouzelném batůžku,“ popisuje námět Radek Bureš, bubeník a zakládající člen kapely. Zároveň ale dodává, že klip vlastně jen odráží realitu, protože frontman Skyline MC Jacob odletěl na Bali v lednu letošního roku a strávil tam, trochu neplánovaně, půl roku. „Asi 60 % je na Bali, 35 % Komodo a 5 % jsme pořídili v Čechách. Měli jsme s sebou kameramana, protože jsem tam natáčel hromadu cvičících videí v rámci mého projektu Transformers42 a díky tomu jsme mohli rovnou i točit klip,“ vysvětluje MC Jacob, který je zároveň osobním fitness trenérem. Scénář klipu společně s ním navrhla a taky odrežírovala jeho přítelkyně Bára Cais, o kameru a střih se postaral Honza Kratochvíl.

Život na hudební scéně se vrací pomalu do normálu, a tak se Skyline, stejně jako jiné kapely, rozhodli naplánovat i menší podzimní turné. „Desku Electricity jsme neměli loni možnost představit naživo, ta deska si to zaslouží a my doufáme, že aspoň letos se to povede,“ dodává Radek Bureš. Brněnský koncert je naplánovaný na 25. listopadu, v Praze má jejich tradiční předvánoční mejdan datum 16. prosince.

Vstupenky na koncert v Ledárnách Braník jsou v prodeji za 390 korun.

Potvrzené koncerty Skyline do konce roku:

2.9. Praha, Ledárny Braník, LMB Open Air
4. 9. Karlovy Vary, GoodFest
10. 9. Choceň, Afrika fest
25.11. Brno, Fléda
26.11. České Budějovice, Beseda, Jižní Block
3.12. Liberec, Bunkr
4.12. Vroutek, Zkušebna
16.12. Praha, Lucerna Music Bar

foto: Skyline
Tagy: