Starodávné propojení minerálů a vonných esencí v nových náramcích

Nová kolekce SPIRIT BEADS & Yasminky představuje jednoduché a přirozené spojení pramenící z prvního setkání Jarmily Vančurové stojící za značkou SPIRIT BEADS a Yasminky, která patří mezi respektovanou odbornici na éterické oleje nejen v rámci Evropy. “Yasminka, stejně jako já, dbá na kvalitu své práce, na to, aby její oleje byly kvalitní, sama si je vybírá a sama si rostlinky i bylinky připravuje k destilaci. Dokáže o své práci mluvit s takovým nadšením, že mi jasné, že bych lepšího člověka pro spolupráci nenašla,” říká Jarmila Vančurová.

Minerály a vonné esence k sobě patří od pradávna, nyní se toto spojení díky spolupráci obou dam vrací. „Kameny, minerály, rostliny a z nich vytvořené esence jsou součástí přírody a lidských životů odjakživa. Lidé cítili energii z kamenů, nosili je jako talismany, léčili s nimi, v Antice dokonce pili kamenné nápoje pro uzdravení, a to vše právě ve spojení s bylinkami a oleji. Naše spolupráce je krokem vpřed po nás obě, je to spojení naprosto přirozené, které propojuje tyto dvě krásné energie dohromady,“ říká ke spolupráci Yasminka.

Na základě spolupráce obou dam vznikla silně spirituální kolekce náramků, která představuje harmonii a bohatost světa minerálů, vůní a obecně světa kolem nás koncentrovanou v těchto originálních špercích.
Tagy: