Tip na vánoční dárek pro vášnivé fotografy

Darováním kvalitního foťáku a kurzu s profesionálním lektorem vlastně dáte dárek i sami sobě. Budete mít lepší snímky z dovolené, zážitkových večeří, rodinných oslav, sportovních turnajů vašich potomků. Z následujících tipů tedy vybírejte, jako byste kupovali dárek pro sebe.

Poukaz na kurz ve fotografické Nikon škole

Máte mezi svými blízkými někoho, kdo touží naučit se fotit? Pak je pro něj/ni skvělým dárkem právě poukaz na kurz v Nikon škole, kde je možné se naučit vše od základů používání zrcadlovky až po jednotlivé foto žánry, jako je portrét, makro fotografie, focení svateb nebo aranžování a focení jídla. Kurzy vedou zkušení fotografové a účastníci mají možnost si také vyzkoušet různé fotoaparáty, blesky a příslušenství. Poukazy je možné zakoupit online od ceny 1490 Kč na www.nikonskola.cz

Nikon COOLPIX A300

Pořizujte vynikající snímky všech vašich akcí štíhlým a stylovým fotoaparátem COOLPIX A300. Fotoaparát je dostatečně malý a lehký na to, aby se vešel do kapsy nebo kabelky. 8násobný optický zoom objektivu NIKKOR lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 16násobný. Díky bluetooth připojení k chytrému telefonu můžete pak fotografie rovnou sdílet na sociálních sítích! Obrazový snímač s 20,1 milionu pixelů zaručuje snímky s vysokým rozlišením, zatímco výkonná redukce vibrací potlačuje chvění fotoaparátu a zaručuje, že získáte pouze ostré snímky a plynulé HD videosekvence. S použitím režimu Inteligentní portrét získáte perfektní portrétní snímky a Automatická volba motivových programů za vás automaticky přizpůsobí nastavení fotoaparátu.

Cena 4 290 Kč vč. DPH

Nikon COOLPIX A100

Štíhlý, stylový a snadno použitelný fotoaparát COOLPIX A100 se snadno vejde do kapsy nebo kabelky. Obrazový snímač s 20,1 milionu pixelů a objektiv NIKKOR s 5násobným optickým zoomem (rozšiřitelným na 10násobný Dynamic Fine Zoom) vám pomohou za všech okolností pořídit krásné a nezapomenutelné detailní snímky vaší rodiny a přátel. Speciální efekty vám poskytnou tu správnou zábavu při fotografování a Rychlé efekty vám umožní tvůrčím způsobem vylepšovat pořízené snímky přímo ve fotoaparátu.Automatická volba motivových programů vybírá nejvhodnější motivový program pro optimalizaci nastavení fotoaparátu, funkce Panoráma s asistencí pořizuje působivé snímky z cest, k dispozici je rovněž záznam HD videosekvencí prostřednictvím samostatného tlačítka a redukce pohybové neostrosti zaručující ostré a brilantní snímky za všech okolností.

Cena: 2690 Kč vč. DPH

Nikon D3500

Nový fotoaparát D3500, kompaktní digitální jednooká zrcadlovka pro začátečníky se 24,2 miliony pixelů, nabízející špičkovou kvalitu i výjimečný výkon. Vzácné příležitosti i každodenní zážitky je nyní možné zachytit na fotografiích i videosekvencích, které převyšují možnosti telefonů. Velmi snadno. Pozoruhodný model D3500 dokáže zachytit snímky s bohatými detaily při jakémkoli osvětlení. Velký obrazový snímač a široký rozsah citlivosti pomáhají na svět tak detailním fotografiím a video sekvencím ve formátu Full HD, jaké telefony nedokážou vytvořit. Populární režim průvodce používaný značkou Nikon posouvá fotografování na vyšší úroveň – jako dokonalý pomocník vám ukáže přesný postup nastavení fotoaparátu, abyste zachytili na fotografii nebo ve videu přesně takovou atmosféru, jakou chcete vyjádřit. Dlouhá výdrž baterie vás navíc bude provázet fotografováním od úsvitu do soumraku – a ještě dále. Aplikace Snap Bridge pro operační systémy iOS a Android umožňuje udržovat neustálé spojení mezi fotoaparátem a chytrým telefonem nebo tabletem. Okamžité sdílení snímků v kvalitě digitálních jednookých zrcadlovek je hračkou.

Cena – 12 999 Kč vč. DPH

Nikon COOLPIX W300

Seznamte se s odolným fotoaparátem COOLPIX W300 – kompaktem s rozlišním 16 milionů pixelů odolávajícím klimatickým vlivům a umožňujícím použití hluboko pod vodou. Užívejte si vynikající kvalitu obrazu, snadnou propojitelnost a sledování GPS. Pro vynikající snímky venkovních aktivit v přírodě i ve městě. Vodotěsné provedení do 30 m, nárazuvzdorné provedení, mrazuvzdorné provedení a prachotěsné provedení. Tento fotoaparát vás doprovodí na všechna myslitelná místa. A zpět se vrátíte se skvělými snímky jako důkazem. Získejte svůj certifikát Advanced Open Water, projeďte drsné cesty a lyžujte na svazích – vše bez jakýchkoli starostí o fotoaparát.

Cena: 11 500 Kč vč. DPH

Nikon Z 6

Hbitý fotoaparát mirrorless Z 6 má největší upevňovací bajonet na světě mezi fotoaparáty s obrazovým polem ve formátu kinofilmu a umožňu je tak zachytit více světla než kdy dříve. Od modrých odstínů osvětlení za soumraku až do graficky působící stíny. Skvělá optická konstrukce objektivů umožní kouzlit se světlem. Získáváte naprostou svobodu pro zachycení všech detailů i za tmy a můžete tak fotografovat městské scenérie ve 3 hodiny ráno i pořizovat portrétní snímky za nízké hladiny osvětlení. Automatické zaostřování s extrémně širokým pokrytím. Automatické zaostřování (AF) s extrémně širokým pokrytím 90 % obrazového pole zaostří každý objekt. V kombinaci s neuvěřitelně výkonným zaostřováním objektivů to znamená i snadnou detekci objektů na okrajích obrazového pole. Fotografování na výškuje neuvěřitelně přesné. Systém automatického zaostřování okamžitě zpozoruje pohyb. Sledovat lze i malé nebo rychle se pohybující objekty s absolutní přesností – v libovolném světle. A pro zaostření i na ty nejmenší detaily lze použít přesná zaostřovací pole.Rozlišení? 24,5 milionu pixelů!

Cena – 55 000 Kč vč. DPH
Tagy: