„Tvrdě jsme dřeli, abychom tyhle chvíle vrátili zpátky,“ říká rapper Post Malone

Jde o jednu z největších osobnosti současné hudby. Americký rapper Post Malone se zapojil do celosvětové kampaně pro záchranu umělců, hudebníků a tvůrců nočního života. Iniciativa Save The Night, kterou autor nespočtu hitů nyní podporuje, v minulosti podala pomocnou ruku stovkám umělců po celém světě. Za projektem Save The Night stojí značka Jägermeister, která dlouhodobě podporuje umělce nejrůznějšími cestami.

Nové video, ve kterém Post Malone vystupuje a vyzívá všechny, aby nenechali opět skomírat noční život je nyní k vidění na YouTube. Součástí klipu, kterým Save The Night a Post Melone posílají do světa poselství o záchraně umělců a zábavy vůbec, je skladba „I¨m Gonna Be“, kterou na Malonově sociálních sítích vidělo více než 14 milionů fanoušků. Na webu www.save-the-night.com jsou nyní k vidění projekty, které během pandemie získali financí i jinou podporu. Celkem jich bylo více než 1500. Web je tak skvělým místem k objevování nových především mladých tvůrčích lidí, které je dobré znát.

Aby té podpory nebylo málo tak nyní uvádí Jägermeister na vybraných trzích včetně České republiky exkluzivní láhev s limitovanou edicí jako další způsob, jak mohou nadšenci a příznivci značky aktivně investovat do budoucnosti nočního života: Část výtěžku jde přímo do fondu Meister, ze kterého mohou následně podporovat kulturu SaveTheNight.