Vladimir 518 & Mike Trafik a The Rocket Dogz poprvé v Klubu FAMU

Legendární raper Vladimir 518 s DJ Mikem Trafikem za zády a psychobilly smečka The Rocket Dogz opět spolu na jedné stagi. Exkluzivní spojení hip hopu a rockabilly tentokrát v pražském Klubu FAMU 27. 3. 2020. Část z prodeje vstupenek půjde na nový elektrický vozík pro Martina.

Že spojení dvou zdánlivě nesourodých undergroundových subkultur – rapu a rockabilly – může fungovat, by čekal málokdo. A přesto o tom Vladimir 518 s Mikem Trafikem a The Rocket Dogz už několikrát dokázali přesvědčit. Znovu se o to pokusí v pražském Klubu Famu, kde zazní neznámější pecky jako Planeta Praha, Já to říkal, Nemám zájem, Smíchov Újezd atd. za podpory klokotání psycho-rock´n´rollového kontrabasu, Woodyho řízné kytary a tepajících bicí! Support bude v režii DJ Vegy.

Nezapomenutelné večery v Klubu Buben se tedy přesouvají do Klubu FAMU. Právě tam jeho výbornou atmosféru tahle sestava 27. 3. 2020 podpoří. Ale nepůjde jen o to. Label Bigg Boss ve spolupráci s The Rocket každých 50 Kč ze zakoupené vstupenky věnuje Martinovi, který je po úrazu krční páteře připoután na elektrický vozík a po 14 letech potřebuje nový.

Doražte zažít nespoustanou jízdu a přispějte na dobrou věc. Vstupenky v prodeji na GoOut.cz.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/193987991708861/