Zahajte víkend na lodi Kayak Beach Bar

Přemýšlíte nad tím, kam v pátek večer vyrazit v Praze pořádně zapařit? Jestli patříte mezi milovníky dobré zábavy a kvalitní elektronické muziky, zajděte na party v režii ostřílených Jägermeister DJs, která se odehraje na lodi Kayak Beach Bar.

Loď Kayak Beach Bar kotví celoročně na Náplavce u Rašínova nábřeží. Kromě dobrého jídla a drinků v létě nabízí i plno zajímavých sportovních aktivit jako třeba beach volejbal, yogu, kayaky nebo paddleboardy. Za vznikem tohoto unikátního baru stojí mistr světa a olympijský medailista Vavřinec Hradilek.

pátek 29. června se zde odehraje další mejdan pod vedením DJs Akvamen a Forrest Pine z partičky Jägermeister DJs. Těšit se můžete na koktejl aktuálního i staršího rapu, funky vibes a party beatů. Ke správné party náladě přispějí i krásné Jäger hostesky se zásobou ledově namražených drinků. Prvních 50 příchozích se může těšit i na welcome drink zdarma.

Akce startuje už v 18:00 a vstup na ni je zdarma. Více informací naleznete na https://www.facebook.com/events/362597987581763/.