Zjistěte, které pánské plavky sluší zrovna vaší postavě

Pokud se muži a ženy v něčem liší, je to příprava na letní sezónu. Zatímco ženy před jejím propuknutím hledají v nepřeberném množství plavek ty pravé, muži se většinou spokojí s těmi, které je na koupaliště nebo k moři doprovází už několik let. Možná už je na čase to změnit, nemyslíte? Poradíme vám, jak si vybrat pánské plavky, které budou stylové a vaší postavě budou skutečně lichotit.

Zapomeňte na vytahané a neforemné plavky vybělené od slunce a chloru. Pánské plavky by vám měly především dobře padnout, jen tak v nich nebudete vypadat, jako kdybyste je zdědili po bratranci z třetího kolene. Víte, jakou nosíte velikost spodního prádla? V tom případě už teď víte i to, jakou zvolit velikost plavek. Zkontrolujte si, že vám plavky přiléhají na tělo, ale zároveň vám ponechávají dostatek volnosti. A nakonec vás čeká to hlavní – jaký styl pánských plavek zvolit, aby lichotil vaší postavě?

Stará dobrá klasika aneb slipové plavky

Mysleli jste si, že slipovým plavkám, moderně nazývaným brief, už odzvonilo? V tom případě se pletete. Nejenže pro starší generaci jsou často jediným typem pánských plavek, který znají, ale stále častěji jsou k vidění i na přehlídkových molech. Pokud se ale rozhodnete následovat módní trendy, myslete na to, že upnuté plavky bez nohaviček sluší především menším a svalnatým postavám.

Milované boxerky

Boxerky (také nazývané aquashorts nebo boxers) patří k oblíbeným typům pánských plavek, a to u obou pohlaví. Pánové si pochvalují dostatek pohodlí a volnosti, zatímco ženám se zamlouvá upnutější tvar plavek, který zároveň ponechává dostatek prostoru pro představivost. Pánské plavky s krátkými nohavičkami jsou většinou sázkou na jistotu, ať už jste spíše menšího vzrůstu, chlap jako hora, nebo máte pár kilo navíc.

V hlavní roli pohodlí

Pánské plavky volného střihu s délkou do půli stehen nebo ke kolenům (takzvané jammer) lichotí především vysokým a atletickým postavám. Na první pohled můžete mít problém odlišit je od klasických šortek, což z nich činí ideální plavky například k moři, kdy se je nemusíte zdráhat obléknout i do města. Jestliže ale plánujete strávit svou dovolenou výhradně na pláži, raději je občas vyměňte za plavky s kratší nohavičkou, abyste se opálili rovnoměrně.

Výběr pánských plavek vám ulehčí žebříček top produktů a hodnocení uživatelů na Heurece. Nezapomeňte si pročíst recenze, ve kterých se lidé podělili o své osobní zkušenosti s konkrétním produktem. Díky tomu při pořizování plavek nešlápnete vedle.