Post Malone v novém klipu vyzývá k záchraně nočního života

Americký rapper, zpěvák a hudební producent Post Malone, patří mezi největší hvězdy současné pop music. Jeho skladby hrají hudební stanice po celém světě, na streamovacích platformách ho poslouchají desítky milionu fanoušků. Nyní však Post Malone přišel s něčím jiným, s něčím novým. Zapojil se totiž do celosvětové iniciativy Save-the-Night.com, kterou založila značka Jägermeister. Iniciativa po celou dobu pandemie podporovala (a stále se tak děje), umělce po celém světě. Jednalo se o zpěváky, hudebníky, rappery, módní designéry a mnoho dalších. Prostě všechny, kteří tvoří subkulturu nightlife, kteří přišli o možnost vystupovat nebo tvořit obecně.

Šestadvacetiletý Austin Richard Post, jak zní jeho civilní jméno, se do Save The Night zapojil na podzim 2021. V klipu nazvaném příznačně „Night Lights“ mluví o tom, že je potřeba nočnímu životu vrátit energii. „Tvrdě jsme dřeli, abychom tyhle chvíle vrátili zpátky. Udržme si je napořád,“ sděluje Post Malone ve videu. V rámci „Night Lights“ uslyší fanoušci rapperovu skladbu „I`m Gonna Be“, kterou jen na oficiálním YouTube kanálu umělce zhlédlo více než 14 milionu uživatelů internetu. V písni Post Malone vypráví o tom, že bychom si všichni měli vážít daru života a že by si všichni měli uvědomit, jak je krátký. Proto si podle jeho slov bude dělat co chce, kdy chce a jak chce.

Na trhu je také nyní exkluzivní lahev Jägermeister. Díky ní poputují zase do fondu iniciativy Savet The Night finanční prostředky a budou připraveny pro potřebné udržování a fungování nočního života. Lahev se speciálním designem je k dostání na Alkohol.cz fanoušci tak mohou půžou podpořit to co mají rádi a současně vychutnat ledově namražený Jägermeister.

Projekt Save The Night zachránil desítky ne-li stovky umělců po celém světě. V době kdy nemohli vystupovat je fond díky Jägermeister podpořil a nabídl pomocné ruku. V současné době můžete na webu www.save-the-night.com vidět desítky projektů, které díky iniciativě mohli fungovat dál a neskončili v šuplíku producentkých stolů. V rámci podpory českých umělců šlo například o projekty držitele Czech Grand Design Jana Černého nebo DJe a producenta NobodyListen.