Zpět do oceánu: Česká značka představuje plavky z recyklovaných plastů

Léto je v plném proudu a mnozí vyráží k vodě. Najít udržitelné, etické a zároveň estetické plavky na českém trhu je, jako hledat jehlu v kupce sena. Proto se značka Circlle rozhodla rozšířit svou nabídku o zcela novou kategorii produktů v kolekci From Ocean To Ocean. Nová kolekce obsahuje jednodílné i dvoudílné střihy plavek vytvořené z recyklovaných materiálů a vyrobené v etických a lokálních podmínkách.

Ryze česká značka Circlle je důkazem, že cirkulární ekonomika funguje a nabízí nespočet možností, jak využít hromadící se použité materiály. I tentokrát je zvolen materiál ECONYL®, který je vytvořený z regenerovaných rybářských sítí a dalších textilních zbytků. Ty tvoří až 46% plastové problému v oceánu. Nylon poskytuje volnost pohybu, perfektní přizpůsobení každým křivkám a zároveň nabízí potřebnou kompresy.

Circlle ví, že každá žena má jiné nároky a potřeby při výběru plavek, a proto přichází rovnou se 5 střihy, ze kterých si vybere opravdu každý. Mia high waist verze spodního dílu plavek se skvěle hodí pro každou, která se chce cítit pohodlně. Zároveň jejich vysoký střih zalichotí každé postavě a díky tomu jsou vhodné třeba i na surf a jiné vodní sporty. Vršek Bahari se zavazováním vzadu je střižen tak, aby se přizpůsobil všem velikostem a zároveň skvěle padl i k druhé, trochu odvážnější verzi spodní části plavek Daria ve vykrojeném střihu. Dále k dispozici vrchní díl plavek Bardot vázáním na mašli vpředu, který se díky jednoduchému designu hodí prakticky ke všemu. Takto můžete kombinovat nejen barvy, ale i střihy všech plavek Circlle. Pro ty, kteří upřednostňují jednodílný a jednoduchý střih jsou tady plavky Marina.

Zcela všechny verze a střihy originálních plavek z kolekce From Ocean To Ocean přichází hned v několika minimalistických ale neméně stylových barvách. Pro ty, kteří vždy volí nadčasovou klasiku je tady černá barva Nero a pro zvýraznění vašeho opálení, je jako stvořená tlumená červená barva Brick nebo tmavě zelená Olive.

Již známé kousky, jako jsou Circlle legíny a podprsenky si nyní můžete vyzkoušet a zakoupit osobně v jógovém studiu Jóga Letná, Yogamovement a Jógovna. Udělejte krok s ohledem na naši planetu a navštivte prodejny nebo https://www.circlle.cz/. Volba značky Circlle je začátek cesty, jak se skrze etickou výrobu z recyklovaných materiálů postavit problémům spojených se znečištěnými oceány a vykořisťováním pracovníků módních gigantů.

Noste oblečení, na které můžete být opravdu hrdí!