#SAVETHENIGHT zachraňuje djs a vyčleňuje 60.000 Euro

Patří mezi jedny z nejvíce postižených profesí, které díky pandemické krizi přišli o drtivou většinu svých příjmů. DJové, osoby které se starají o atmosféru mnoha akcí, jsou hlavními postavami nočního života a zábavy. . Nový projekt značky Jägermeister #SaveTheNight jim podává záchranou ruku a je připraven je I finančně podořit.  DJové po celé České a Slovenské republice mají teď možnost prezentovat svoje umění díky novému portálu www.savethenight.cz. Stačí nahrát svůj set reprezentující to, co nám dnes nejvíce chybí na skvělé party – skvělá muzika.

Celý projekt #SaveTheNight odstartoval 9.7. a djové budou mít šanci nahrávat své sety až do 9.8.2020. Ty budou průběžně  umísťovány na webu www.savethenight.cz, kde si je fanoušci budou mít možnost poslechnout. Projekt není omezen žádným hudebním žánrem ani popularitou dje. Důležitá je kreativita a originalita, kterou na konci projektu posoudí společenství složené z profesionálních djs. Minimální délka dj setu je 30 minut. Zahraniční ambsadorkou projektu je korejská djka působící v Berlíně Peggy Gou. Kromě finančí hotovosti budou DJs podpořeni i jinou formou. Tou je například možnost nahrávání v profi studiu nebo příležitost si zahrát na Jägermeister party.

Za Českou republiku projekt zaštítil dj a producent NobodyListen. Toho znají fanoušci díky jeho úspěšné klubové noci Addict, ale také díky hudebnímu projektu VR/Nobody. “Jsem velmi rád, že mě Jägermeister oslovil ohledně tohoto projektu. Jestli někdo pocítil momentální krizi, tak to jsou hudebníci a taky DJs. Je naprosto skvělé, že někdo myslí i na tuhle velmi důležitou skupinu lidí a připravil pro ně možnost nějaké podpory. Jsem zvědavý a těším se na všechny sety, které DJs nahrají. Doufám, že #SaveTheNight dokáže pomoct co nejvíce DJs v takto těžkých časech,” řekl k projektu Jakub Strach alias NobodyListen.