Běžecká novinka roku! Proplujte svým tréninkem s Reebok Floatride

Běžecké boty Reebok Floatride prošly dlouhým testováním. Stovky běžců v nich naběhaly desetitisíce kilometrů a po celou dobu poskytovaly značce zpětnou vazbu. Výsledkem je technicky nejvyspělejší běžecká obuv, která splňuje vysoké nároky nejen na pohodlí, ale také na výkonnost a rychlost.

Díky tomu renomovaný americký časopis Runner’s World udělil Floatride prestižní ocenění „Best Debut“ v každoročním speciálu „Summer Shoe Guide”.

Vyladěná tlumící technologie Floatride Foam dokáže díky rovnoměrné buněčné struktuře skvěle absorbovat tlak při došlapu. Nabízí přitom optimální poměr měkkosti a přizpůsobivosti, aby si i výkonnostní běžci mohli užít komfort. Pro Reebok je tato pěna významným technologickým skokem vpřed. Stojí za ním bezpočet testovacích hodin v náročných podmínkách, v nichž běžci hledali správný poměr mezi výkonem, komfortem, odolností a také stylem.

Originální silueta Reebok Floatride je důkazem toho, že výkonnostní parametry nemusejí být nabízeny na úkor atraktivního vzhledu. Kombinuje totiž prodyšný svršek z materiálu Ultraknits novými dynamickými technologiemi.Tento mix materiálů nejenže běžcům umožní, aby při tréninku vypadali výjimečně, ale také aby se tak cítili.

„Modelem Floatride se Reebok znovu připomíná běžcům po celém světě. Hodně jsme investovali do vývoje technických komponentů a výsledky nás těší,“říká Scott Daley, generální manažer sekce Reebok Running.

Prémiové běžecké boty dělá z Floatride několik klíčových prvků:

  1. Tlumící pěna Floatride: Buněčná struktura Floatride Foam rovnoměrně tlumí nárazy při došlapu a přitom umožňuje citlivé vnímání povrchu.

  1. Svršek Ultraknit: Originální konstrukce svršku s technologií Ultraknit zajišťuje vysokou prodyšnost a skvělý přenos sil.

  1. EVA Support Rim: Podpůrné pěnové okraje pomáhají udržovat rovnováhu vašim nohám v průběhu celého kroku.

V rámci vývoje testovalo Floatride téměř 300 běžců, kteří absolvovali více než 24 tisíc kilometrů a poskytovali Reeboku neustálou zpětnou vazbu o chování bot. V závěrečné fázi vývoje se testeři shodli, že Floatride přináší ideální kombinaci tlumení, rychlosti a lehkosti – pocit pohodlí bez kompromisů.

Reebok Floatride zakoupíte na eshopu Reebok.cz a v prodejnách a na eshopu Sanasport.cz za 3 999 Kč.

Pro více informací sledujte:

http://www.reebok.cz

Facebook.com/ReebokCzechRepublic

Instagram.com/REEBOK_CZ
Tagy: