Rodina glo se rozrůstá. Novinka hraje všemi barvami a ocení ji hlavně technologičtí hračičkové

Společnost British American Tobacco přichází s další generací svého zařízení na zahřívaný tabák glo, které představuje jednu z nejoblíbenějších nikotinových alternativ na českém trhu. Zatímco předchozí řada nabízela výběr ze čtyř základních barev, novinka glo hyper+ UNIQ je mnohem nápaditější a nabízí uživatelům nepřeberné množství barevně a materiálově odlišných i snadno měnitelných bočních krytů, díky kterým si mohou sestavit glo „na míru“ dle vlastního stylu.

Rostoucí spotřebitelský zájem o tabákové alternativy, ke kterým hledá cestu čím dál více uživatelů z řad někdejších kuřáků tradičních cigaret, vyžaduje také neustálé inovace. Ať už jde o vylepšování technologií či designové pojetí těchto produktů. Krátce poté, co se nikotinové sáčky VELO od společnosti British American Tobacco staly jedničkou na trhu, přichází na řadu inovace u další vlajkové lodi tohoto výrobce – ikonického glo.

Zařízení na zahřívaný tabák glo hyper+ dostává nové přízvisko UNIQ a ke čtyřem stávajícím základním barvám – modré, černé, bílé a zlaté, přidává vyměnitelné boční kryty v celkem 19 barevných odstínech a provedeních. Od něžné růžové přes perlovou bílou až po tóny chromatické černé. Navíc může uživatel vybírat hned ze 3 různých povrchových úprav krytů – nabízí se v matném a lesklém provedení či povrchu s hrubší strukturou.

Boční kryty lze tak jednoduše měnit podle aktuální chuti a nálady. Zvláště dámy je ocení jako vhodný doplněk k aktuálnímu outfitu, šperkům, laku na nehtech či líčení, ať už mají slabost pro chromatické looky, nebo chtějí ostatní překvapit křiklavou kontrastní kombinací.

Nové glo hyper+ UNIQ si jinak zachovává všechny svoje funkční přednosti, na které byli uživatelé doposud zvyklí. Zařízení stále pracuje na principu tzv. indukčního ohřevu, který umožňuje zahřát tabákovou náplň rychleji a rovnoměrněji. Zatímco ve standardním režimu se tabáková náplň zahřeje již za 20 sekund, možnost boost zkracuje tuto dobu o dalších pět sekund. Uživatelsky přívětivé ovládání jedním tlačítkem a až 20 opakovaných použití na jedno plné nabití dokazuje, že novinka si z předchozí verze vzala to nejlepší. Samozřejmostí zůstává i snadné čištění, decentní vestavěné zavírání a v nabídce nechybí velké množství tabákových příchutí.

Zařízení glo hyper+ UNIQ bude k dostání v eshopu myglo.cz a běžné maloobchodní síti v balení se 2 bočními kryty stejné barvy s různým povrchovým provedením. Přes stejný eshop lze dokupovat i další barevné varianty bočních krytů za cenu 100,-Kč za jeden kryt.

Foto: BAT