Herečka, zpěvačka a modelka se stala ambasadorkou značky Reebok. Spolupráci odstartuje uvedením kampaně k modelu Freestyle

Rodina značky Reebok se rozrostla o novou členku, kterou je R&B umělkyně, tanečnice, herečka a známá fanynka sneakers obuvi („sneakerhead“) Teyana Taylor. Stala se tak součástí týmu inovativních a inspirativních umělců, do kterého patří rapper Future, modelka Gigi Hadida multiplatinový hudebník Kendrick Lamar.

Taylor bude tváří znovu uvedených bot Reebok Classic Freestyle Hi, prvního fitness modelu, který byl navržen speciálně pro ženy. Jeho první představení se uskutečnilo v roce 1982, kdy Reebok přišel s fascinující siluetou, která tehdy znázorňovala přesně to, co Taylor představuje dnes: nebojácnost a odvážné vyjadřování. V Česku si tyto boty dlouhodobě udržují výsadní postavení mezi závodnicemi v aerobiku.

Americká umělkyně je oblíbená pro své provokativní pohyby, nesmlouvaný styl a svobodomyslný jazyk, který se odráží v hudbě, módě i tanci. Všechny tyto vlastnosti jsou charakteristické nejen pro Reebok Classic, ale zejména pro Freestyle Hi.

Na pomezí hudby, módy a fitness

O novém partnerství Taylor informovala miliony svých fanoušků prostřednictvím sociálních sítí, kde publikovala video a kampaňové fotografie, v nichž představila tři barevné varianty Freestyle Hi – červenou, černou a bílou.

„Teyana Taylor je skvělou posilou týmu spolupracujícího se značkou Reebok,“ říká Todd Krinsky, Global Vice President Reebok Classic and Entertainment. „Nebojí se riskovat, do každého projektu přináší svůj pohled a výjimečná je i tím, že stojí na pomezí módy, hudby, fitness – přesně jako Reebok Classic.“

Sama Taylor k novému partnerství říká: „Značka Reebok je mi velmi blízká už od dětství. Když jsem vyrůstala, chtěla jsem nosit jen model Freestyle, tak se tímto partnerstvím vlastně uzavřel kruh. 54.11’s (přezdívka modelu Freestyle) naplno otevřely dveře ke kreativitě v ženské módě. Umožnily sneakers obuvi, aby byla ženská. Proto je mi ctí, že mohu být tváří této kampaně – kvůli všemu, co tento model představoval včera, i kvůli tomu, co reprezentuje dnes.“

Reebok Freestyle jsou k dostání na eshopu Reebok.cz a v českých specializovaných prodejnách za 2 699 Kč. Další barevné varianty budou dostupné v průběhu roku 2017.

foto: Reebok