Získejte motivaci k tréninku od Veroniky Arichtevy

Herečka a moderátorka Veronika Arichteva bude spolu se značkou Reebok inspirovat ženy k pravidelnému tréninku. Pomůže jim najít pozitivní motivaci ke cvičení a odmítnout umělé výmluvy, které mají ve své mysli.

Herečka známá mimo jiné ze seriálu První republika nebo oblíbeného internetového pořadu 3v1 se tak přidává do týmu ambasadorů značky, do něhož patří hudebník Ben Cristovao či olympijský medailista Jiří Prskavec. Na globální úrovni s Reebokem spolupracuje například supermodelka Gigi Hadid nebo návrhářka Victoria Beckham.

Veronika bude se svými fanoušky sdílet filozofii Be More Human. Jejím prostřednictvím se Reebok dlouhodobě snaží motivovat ženy i muže k pravidelnému tréninku, díky kterému se pak stávají lepšími lidmi nejen po fyzické, ale také po mentální a sociální stránce.

S novým rokem se chce Veronika věnovat cvičení daleko intenzivněji než dřív. V minulosti se sice snažila k tréninku přistupovat aktivně, její snaha ale postrádala pravidelnost. V tréninkovém úsilí se Reebok rozhodl podpořit nejen Veroniku, ale prostřednictvím jejích sociálních sítí také všechny ženy, které trápí syndrom věčného začátečníka.

„Na spolupráci se moc těším. Nejenže se mi líbí kolekce značky Reebok, ale je mi blízká i její filozofie. Je skvělé, že se v rámci kampaně Be More Human dlouhodobě snaží motivovat ženy ke cvičení. Sama vím, jak jednoduché je najít výmluvu, proč zůstat doma a nejít cvičit,“ říká Veronika, kterou značka Reebok oblékne nejen do fitka, ale také na řadu jiných aktivit – na běhání,na studiové aktivity (Les Mills, jóga) a na funkční trénink. Na ulici ji pak budete moci potkat ve volnočasové kolekci Classics.

Veronika Arichteva se na filmovém plátně objevuje už od dětství – poprvé si zahrála jako čtyřletá ve filmu Čarodějky z předměstí. Od té doby ztvárnila řadu postav. Zahrála si například ve filmech Habermannův mlýn a Zejtra napořád, v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta či v seriálech Vyprávěj, Ordinace v růžové zahradě nebo Policie Modrava. Působila i v několika divadlech, aktuálně je členkou souboru Divadla Pluto.

Pro více informací sledujte:

www.instagram.com/veronikaarichtev

www.reebok.cz

Facebook.com/ReebokCzechRepublic

Instagram.com/REEBOK_CZ