Slova ostrá jako střely! Tváří Reeboku se stává Machine Gun Kelly

Americký rapper Machine Gun Kelly, jehož vystoupení jste si mohli užít na červnovém Aerodrome Festavilu v Praze, se stává novým členem kreativního týmu značky Reebok. Zároveň bude tváří nové kampaně k ikonickým sneakers Club C.

Rodák z Clevelandu se tak připojí do uměleckého týmu hudebníků a módních představitelů, do kterého už patří rapper Future, tanečnice a zpěvačka Teyana Taylor či hiphopové duo Rae Sremmurd.

Machine Gun Kelly je oceňovaný hudebník, producent a herec, který si v minulém roce zahrál ve třech celovečerních filmech. Známý je mimo jiné pro svůj rebelský přístup ke kultuře. Právě teď MGK připravuje turné po Evropě a Spojených státech k vydání své třetí studiové desky, ve které se více než kdy dřív zaměřil na své nitro.

Čeští fanoušci si mohli jeho vystoupení užít v červnu na pražském Aerodrome Festivalu, kde patřil k největším hvězdám. Na podzim se do Prahy vrátí. Vystupovat bude 16. října ve Fóru Karlín.

„Vážíme si toho, že se Machine Gun Kelly stal pro tento rok členem Reebok rodiny,“ řekl Damion Presson, ředitel oddělení Global Entertainment Marketing. „Šíří kolem sebe úžasnou energii, která ho spojuje s naší značkou. Ta energie prochází vším, čeho se dotkne, což jeho fanoušci dobře vědí.“

Americký hudebník se zároveň stává tváří nové kampaně zaměřené na sneakers
Club C. Ty byly v roce 1985 navrženy jako obuv na tenisové kurty. Díky své siluetě se ale jejich skutečným domovem stala ulice a nyní patří k ikonickým sneakers Reeboku. Machine Gun Kelly je bude obouvat během svého turné po Evropě a USA.

MGK k novému partnerství říká: „Tohle bude to nejlepší léto! A to nejen díky mému novému albu a turné, ale také díky partnerství s Reebokem Classic. Je úžasné získat podporu od značky, která sdílí vaši tvůrčí vizi. Už teď jsem nadšený z toho, co naše spolupráce přinese.“

Model Club je k dostání na eshopu Reebok.cz a ve vybraných obchodech. Více informací o cenách a barevných kombinacích najdete zde.

 Pro více informací sledujte:

www.reebok.cz

Facebook.com/ReebokCzechRepublic

Instagram.com/REEBOK_CZ