Inspirace Velikonocemi ovládne CAFE ELEKTRIC

Velikonoční nálada se promítne také do menu restaurace CAFE ELEKTRIC. V období tohoto svátku od 19. do 22. dubna bude na návštěvníky čekat speciální menu inspirované jarem a tradičními surovinami pro tento sváteční čas.

Spolumajitelka Francesca Kolowrat zodpovědná za tvorbu menu restaurace CAFE ELEKTRIC jej pravidelně obměňuje o sezónní pokrmy a přináší zákazníkům pravidelný přísun novinek. Kromě bohaté stálé nabídky si tak můžete v průběhu dubna pochutnat na speciálním velikonočním menu.
Letošní Velikonoce tak nemusíte strávit doma vařením, ale můžete vyrazit s rodinnou či přáteli na bohatou hostinu. Ta se bude v CAFE ELEKTRIC podávat od 19. do 22. dubna. Konkrétně si můžete pochutnat na králičí polévce s hráškem, koprové omáčce s hovězím masem, vejcem a knedlíkem a jako dezert na vás čeká mrkvový dort.

Restaurace CAFE ELEKTRIC také od března spolupracuje s cukrářem Romanem Františkem Šenkeříkem, majitelem pekařství a cukrářství Františkovy dorty. Pro Romana je cukrářské řemeslo vášní, baví ho jeho alchymie, skládání a hloubka surovin. O jeho cukrářském umění se budete moct přesvědčit také v CAFE ELEKTRIC, kde na vás bude každý týden čekat jeden z jeho výtvorů. Těšit se můžete například na tradiční čokoládový dort nebo zázvorový moučník se skořicovým krémem.

Velikonoční menu v CAFE ELEKTRIC (od 19. do 22. dubna)

Králičí polévka s hráškem

Koprová omáčka s hovězím masem, vejcem a domácím houskovým knedlíkem

Mrkvový dort