Je tu první turnaj RFA! Organizátoři lákají na velkou show

Už zítra nás v 17:00 čeká premiérový Warm Up turnaj organizace RFA. Fanoušci se mohou těšit na skvělé zápasy domácích, ale i zahraničních fighterů, hudební i taneční vystoupení, a různé soutěže.

Promotér organizace RFA Boris Marhanský slibuje skvělé zápasy a parádní show. Fanoušci bojových sportů si určitě přijdou na své. V hlavním souboji večera nás čeká zápas mezi českou hvězdou Leem Brichtou a zkušeným rakouským fighterem Tamirlanem Dadaevem.

Těšit se můžeme i na našlapaný československý souboj těžkých vah, ve kterém se představí Tomáš Možný a Michal Reissinger. Ve večerním programu je zařazen i souboj o postavení československé jedničky v Muay Thai do 81 kg mezi Jakubem Benkem a Matějem Kozubovským.

Představí se i další hvězdy domácí scény jako Tadeáš Růžička, David Hošek, Štefan Vojčák a mnozí další. O skvělou show se postarají i hudební vystoupení interpretů jako Dominika Mirgová, Sharlota, Aless a Momo. Tak neváhejte a využijte poslední šanci si koupit PPV a zažít tak skvělou show.

Učinit tak můžete prostřednictvím odkazu https://realsport.tv/#/.

Foto: RFA
Tagy:   , ,