Converse vzdává hold ultimátní fanouškovské kolekci

converse pokemon kolekce

Ultimátní fanouškovské vyznání. I tak by se dala popsat Converse kolekce, která vzdává hold fenoménu jménem Pokémon právě na jeho 25. výročí. Dvě ikony, které výrazně ovlivnily pop kulturu posledních desetiletí, se setkávají v jedné kolekci tenisek a oblečení, která je věnována všem jejich fanouškům bez ohledu na věk. Pokémon si získal srdce nejen dětí, ale tato kreslená legenda zastává velmi důležité místo i v životě dnešních mileniálů a generace Z.

Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Jigglypuff a Pikachu z regionu Kanto ožívají skrze optiku heavy metalové tour, která zosobňuje vtip a hravost, pro které je tolik milujeme. Ať už je nám 30 let, nebo 5.

Converse X Pokémon First Partners Chuck Taylor All Star

Model, který je určen pro celou rodinu. Nejslavnější Converse tenisky Chuck Taylor All Star na sobě nesou asymetrický potisk s Bulbasaurem, Charmanderem, Squirtlem a Pikachuem. Zatímco na pravé botě se skupina zdraví s parťákem Jigglypuffem, na pravém páru jsou již dohromady v bojovém nasazení proti jejich úhlavnímu nepříteli, Meowthovi. Celý model nese spoustu detailů s narážkami, které odhalí každý Pokémon milovník.

converse pokemon kolekce

Foto: Converse

Poké Ball Chuch Taylor All Star

Původem basketbalové tenisky získaly novou podobu díky kresbě, která znázorňuje všechny Pokémon postavy. Přehlídka charakterů nabízí možnost si vybrat svého hrdinu podle vlastních sympatií. Černobílá cool estetika působí minimalisticky, hravě ji ale zpestří plastický detail v podobě Poké Ballu z vnější strany boty. Stejný motiv objevíte i vzadu na podrážce.

converse pokemon kolekce

Foto: Converse

Easy-on Chuck Taylor All Star Ox

Modely určené pro ty nejmenší Pokémon fanoušky zvěčňují dva nejslavnější hrdiny celé série – Pikachua a Jigglypuffa. Pikachua objevíte na svítivě žluté botičce s páskem přes elastické tkaničky. Krásným detailem je v tomto případě kožená špička boty, která má přišitá ouška, a na patě Pikachův blesk. Druhý model je pro změnu růžový se dvěma pásky a se zpívajícím Jigglypuffem.

converse pokemon kolekce

Foto: Converse

Kromě tenisek objevíte v kolekci i řadu oblečení a doplňků, které dohromady ladí a tvoří promyšlené komplety. Ať už jde o Pikachu triko a mikinu s rockovým nádechem, nebo flísový svetřík v růžové barvě s Jigglypuffem, vždy v kolekci objevíte kus Pokémon humoru. V neposlední řadě zakončuje celou kolekci dvojice doplňků v podobě kšiltovky a baťohu s Pikachuem.

Součástí aplikace Converse by You, která umožňuje zákazníkům si personalizovat Converse tenisky, je i možnost si upravit Chuck Taylor All Star a Chuck 70 do unikátních a na míru dělaných Pokémon Converse modelů.

Kolekce je k mání u vybraných prodejců.
Tagy:   ,