Automobilist vás v limitované edici plakátů vezme do kokpitu

Slyšíte ten zvuk motorů? To se vozy z FIA Mistrovství světa Formule 1® chystají do akce, vždyť o nadcházejícím víkendu vyjedou k úvodnímu závodu této sezóny, Velké ceně Bahrajnu 2021. Česká společnost Automobilist jako oficiální dodavatel Formule 1® k této příležitosti připravila limitovanou edici plakátů prezentující závodní okruh z pohledu pilota. Tímto způsobem bude představen každý podnik sezóny a na plakátech se objeví i jména všech dosavadních vítězů Velkých cen na daném okruhu.

„Naše plakáty jsou skutečnými uměleckými díly. Vždy se snažíme přijít s neobvyklou perspektivou a kompozicí vozů a lokací, kterým pak vdechneme život za pomoci 3D modelování a počítačově generovaných snímků. V případě těchto limitovaných edicí jsme se rozhodli jednotlivé závodní okruhy ukázat z pohledu, který se naskytne pouze pilotovi či nadšenému gamerovi,“ říká Pavel Turek, CEO Automobilist.

Každý z plakátů vytvořených kreativci z Automobilist k oslavě jednotlivých podniků FIA mistrovství světa Formule 1® bude k dostání pouze pro prvních 1000 zájemců. Díla budou představena několik dní před závodem na e-shopu Automobilist.

Úvodní podnik sezóny MS se v Bahrajnu uskuteční již potřetí a naváže na ročníky 2006 a 2010. Letošní závod nese název Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix a stejně jako při předchozích edicích se pojede za tmy. „Noční klání v poušti, kdy dění na okruhu přibližují pouze světlomety, má fantastickou atmosféru. Náš bahrajnský plakát ukazuje moment, kdy závodníci projíždí kolem ikonické kontrolní věže,“ přibližuje Jan Rambousek, kreativní šéf Automobilist.

foto: Automobilist
Tagy: