Converse x Valentine’s day: vyrobeno s láskou

Svátek zamilovaných je za rohem a Converse přichází s limitovanou kolekcí, kterou budete zbožňovat. Zapomeňte na plyšové medvědy a oslavte Valentýn stylově.

To, že láska může mít mnoho podob, dokazuje Converse ve své limitované valentýnské kolekci “Made with love”. Ikonické modely Converse se staly uměleckým plátnem a ve spolupráci s francouzskou designérkou a ilustrátorkou Manon Louart vznikly nové designy, díky kterým budete šířit lásku při každém vašem kroku. Nezáleží, jestli jste single nebo Valentýn oslavíte se svým partnerem či partnerkou, v novém designu Converse “made with love” se určitě sami cítit nebudete.

Bílé Chuck Taylor All Star mají na celé vnější straně vyšitý nápis “made with 💗” a nechybí ani černá linka vytvarovaná do srdíčka. Stejnou proměnou prošly i černé Converse Run Star Hike. Ikonické Chuck 70 v červené a černé barvě jsou poseté vyšívanými srdíčky různých tvarů a velikostí. Chuck Taylor All Star platform nesou vedle Converse odznaku také malý vyšívaný anglický nápis “Vyrobeno s láskou”, který je společný pro všechny modely. Kolemjdoucí ohromíte i srdcem na podrážce, které se ukáže během vaší chůze.

Kolekce Valentine’s Day bude k dostání u vybraných prodejců.

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com.

foto: Converse
Tagy: