Prahu opět zbarví do zelena Tour sv. Patrika

I letos přináší irská whiskey v typicky zelené láhvi Jameson svou tour na oslavu svátku sv. Patrika do Prahy. A je na co se těšit! Nálož kultury odstartuje 17. března speciálně pro tuto příležitost na zeleno nasvícený Tančící dům. V místním Glass baru můžete popíjet whiskey při poslechu irské muziky a rozjímat nad panoramaty Prahy a vaší další zastávce.

Z Jiráskova náměstí se můžete #BezeStrachu vydat do Rock Café na Národní, které prkny svého divadelního sálu vytvoří centrum celé tour. Již od odpoledních hodin se zde začnou postupně představovat umělci jako Travis O’Neill, který se svou kapelou His Cardinal Sins uchvátil minulý ročník. Doplní ho irská písničkářka Grainne Hunt a další.

Skutečnou irskou kulturu pak budete mít šanci zažít v Kampusu Hybernská, který spadá pod Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy. Těšit se tady můžete na koncerty, workshopy a autorské čtení spisovatelky Lisy McInerney. Gentlemany naláká řízená degustace whiskey Jameson.

Holešovický klub 36 Underground pak bude hostit zástupce irské hip hopové scény Kojaque a Luka Palma, které doplní místní umělci. Nebude chybět škola DJingu a Jameson bary, na které narazíte i v posledních dvou ze šestice destinacích celé tour. Kino Pilotů nabídne 17. března přehlídku irských filmů a Joshua Salon bude fungovat jako hlavní stylingový prostor.

Stále přibývající seznam umělců, kompletní program a novinky k tour sledujte na www.toursvatehopatrika.cz nebo na #BezeStrachu.
Tagy: