Jägermeistream 2: Poslechni si live dj sety Frikyho, NobodyListen a dalších

Zdá se, že pandemická krize je pomalu ale jistě za námi. Život se začíná vracet do stejných kolejí a my tak můžeme zase vyrazit do svého oblíbeného baru. Festivalová sezóna bude vypadat zřejmě úplně jinak, než jsme byli zvyklí a než jsme si představovali.

Ledově namražený Jägermeister nám přinášel po celou dobu omezení pohybu možnost sledování a poslechu live dj setů předních českých djs. Ty zůstanou již napořád umístěny na YouTube, kde si je můžete poslechnout kdykoliv budete chtít. Přinášíme Vám galerii z druhé řady Jägermeistream společně s mini anketou každého z DJs.

PlayOF

Jak jsi prožíval karanténu?

Pořádně jsem si na začátku odpočinul, vyčistil hlavu. S Ondrashem jsme rozjeli tvorbu druhého setu PLAYOF SESSION 2. Hledal a třídil novou hudbu, 1000x jsem uklidil byt a udělal zase bordel. Závodil jsem sim racing.

Jak moc už se tešíš do klubu a jak vidíš letošní “festivalovou sezonu”?

Těším se až se rozjedou akce, ucítím zase tu energii od lidí, atmosféru, a až se všichni zase potkáme! Bohužel se ty největší festivaly nejspíš nebudou konat, což je hrozná škoda. Takže letos se budeme spokojit s těma menšíma a pořádně se připravit na příští rok!

Friky

Jak jsi prožíval karanténu?

První měsíc jsem se učil se streamovacím softwarem. Jak klíčovat, jak to nasvítit nebo jak posílat obsah na víc platforem zároveň. Když už sem to uměl a odvysílal desítky hodin v noci s názvem Frikorona přistoupil sem ke streamování mého ranního radiového pořadu Frikolora, což občas dělám do teď. Druhej měsíc sem opět po letech začal dělat na baráku a začal si kupovat řemeslnické vybavení a učit se sním pracovat.

Jak moc už se těšíš do klubu a jak vidíš letošní “festivalovou sezonu”?

To trochu souvisí s tím vybavením pač si myslím, že sezona bude opravdu chladná a už teď je vidět že většina festivalů nebude a tak se budu dál učit makat rukama, pač se to asi bude hodit. Jinak náký hraní samozřejmě mám takže na mejdanu se asi potkáme 😉

Akvamen

Jak jsi prožíval karanténu?

Prožil jsem jí dost naplno a úplně jinak, než probíhal můj dosavadní život J Covid mi ukázal, jak moc je důležité mít volný čas pro sebe. Venku na světě a v přírodě je krásně – daleko líp, než v klubu a mít čas sám na sebe a sám ho prožívat je něco, co ti Djing prostě nedá. Koukat na reálné hvězdy je přeci jen lepší, než koukat na „hvězdy“ tanečního parketu. Každá změna je k něčemu dobrá a pro mě bylo obrovské osvobození, když jsem se najednou mohl rozhodnout, co budu dělat v pátek večer :). Samotného mě překvapilo, jak dlouhých je 24 hodin, když nemusíš pracovat.

Jak moc už se těšíš do klubu a jak vidíš letošní “festivalovou sezonu”?

Těším se na kamarády, známé a párty lidi, které jsem třeba i půl rok neviděl a kvůli kterým v podstatě hraju. Těším se na crowd a na všechno kolem toho. Ty festivaly do 500-1000 lidí, které vždy byly minoritní, budou letos dominovat a já jsem moc zvědavý na to, jak to celé dopadne ve finále – jestli velké festivaly v roce 2021 budou s návštěvností na podobných číslech, jako doteď. nebo zda si ty menší festivaly, které si letos ukousnou z koláče festivalové návštěvnosti velkou porci, dokáží vše udržet i do dalších let.

NobodyListen

Jak jsi prožíval karanténu?

Celou karanténu jsem víceméně trávil u sebe ve studiu, kde jsem pracoval na nové hudbě. Mám materiálu asi na 10 alb :)) Zároveň dokončujeme nový projekt Addict Sound, takže jsem volný čas využil k tomu.

Jak moc už se těšíš do klubu a jak vidíš letošní “festivalovou sezonu”?

Za mě nás letos bohužel žádná festivalová sezona nečeká. No a do klubu? To se nemůžu dočkat! Ale jako realista to taky nevidím úplně brzy.

Poeta

Jak jsi prožíval karanténu?

První týden jsem v podstatě jen dospával poslední roky intenzivního party života, pak mi to samozřejmě začalo chybět. Ale měl jsem více času na klidnější a hlubší poslech hudby – a to je k nezaplacení. Takže jsem doháněl znalosti a hodně se probíral i v nových jménech, která jsem doteď vnímal třeba úplně letmo nebo jen hodně povrchně.

Jak moc už se těšíš do klubu a jak vidíš letošní “festivalovou sezonu”?

To se nedá popsat, ale bude to určitě poznat na těch prvních večírcích, haha! Nejen, že mi chybí moje hraní a lidé tančící na mou selekci, ale byl jsem zvyklý hodně chodit na koncerty a ostatní dje. Žádný záznam nemá to kouzlo živého koncertu nebo festivalu. Předpokládám, že nás letos čeká hodně minifestivalů a venkovních akcí a budu moc rád součástí.

Saxofrancis

Jak jsi prožíval karanténu?

Mě to zasáhlo v šesťáku na medicíně, takže jsem dost času věnoval učení na státnice. Duben a květen jsem pak pomáhal na MZČR zodpovídat zdravotní dotazy na lince 1212. A mezitím jsem samozřejmě různě nahrával tracky na saxofon, točil livestreamy nebo dělal show na Red Bull Saurusu.

Jak moc už se těšíš do klubu a jak vidíš letošní “festivalovou sezonu”?

Tak s příchodem léta se těším spíš na různý sunsetový akce, řekl bych že moje léto bude především v tomhle duchu. Festivaly budou nejspíš jenom nějaký menší ale za to třeba s lepší atmosférou, uvidíme. Sám jsem na to zvědavej.