Zátiší Group vám přiváží kulinářské zážitky až domů

Fine diningovou kuchyni si díky nové službě Zátiší Group můžete vychutnat i v těchto dnech, navíc z pohodlí domova. Nečekané uzavření restaurací dalo vzniknout, téměř přes noc, novému projektu hotových vybraných jídel restaurací „ze Zátiší“. Kromě toho spustili v Zátiší Group také rozvoz jídel z divize denního zdravého stravování Fresh & Tasty Home. Nabídky se skládají z hlavních jídel i dezertů. Svou objednávkou navíc můžete přispět na dobrou věc.

Pokud dostanete chuť na svoje oblíbené pokrmy, nemusíte smutnit, že restaurace jsou zavřené. Jídla od šéfkuchařů restaurace V Zátiší Igora Chramce nebo Ladislava Vaníčka z Mlýnce si vychutnáte přes službu Rohlik Bistro, či Fresh & Tasty Home. To vám navíc nabídne mnoho dalších kulinářských zážitků.

Nabídka je vždy velmi rozmanitá, obsahuje polévky, hlavní jídla i dezerty, a vybere si opravdu každý. Těšit se můžete například na krémovou polévku z medvědího česneku, lasagne, svíčkovou, zeleninové kari nebo třeba borůvkové knedlíky. V menu šéfkuchařů na vás čeká například kulajda od Igora Chramce nebo dušený hovězí krk s demi glace od Ladislava Vaníčka.

Zahřejte své chuťové buňky dobrým jídlem a zároveň srdce dobrým pocitem, že jste pomohli těm, kteří se v těchto dnech starají o ty nejpostiženější. V aplikaci můžete zakoupit také oběd pro zdravotnický personál FN Motol a FN Vinohrady. Zátiší Group pomůže spolu s vámi. Vy zakoupíte jedno jídlo, Zátiší jim přiveze rovnou dvě.

Objednávat můžete každý všední den od 11 do 19 hodin na www.freshandtasty.cz nebo na www.rohlikbistro.cz.

Menu až domů od Igora Chramce

Kulajda s vejcem pro dva, 160 Kč
Celerovo – jablkový krém s tymiánem, lanýžový olej, pro dva, 110 Kč
Farmářské kuře Tikka Masala, Basmati rýže, 190 Kč
12 hodin pečené hovězí žebro od Kloudy, bramborové pyré, 190 Kč
Tagy: