7krát3 pokřtí debutové album I na apríla

Chytlavé beaty, do detailu promyšlené texty, originální a osobitá estetika. Za tím vším se skrývá nová posila Big Boss labelu 7krát3, který své debutové album I pokřtí 1. dubna 2020 v pražském Café v lese.

Na album ve stylu černošského R&B s prostým názvem I, které na digitálních platformách vyšlo 21. ledna, se vedle aktuálních hitů Promiň nebo Tygrovanej sprej vešly další 4 songy, z nichž každý je tematicky úplně jiný a dokáže zacloumat emocema. „Jedna věc může působit nadrbaně, jiná zase dokáže vrátit do dětství, další chvilku vede po duchovní cestě, a nebo naopak svede k vyzrálým ženám,“ přibližuje 7krát3.

Na jeho vzniku se podílelo několik významných osobností. Vedle Jiřího Korna, který se 7krát3 nazpíval song Tygrovanej sprej, na desce zazní celá sestava PSH a instrumentalisté Adam Koller, Igor Ochepovsky, Michael Říha, Petr Bidlo nebo Matěj Havlíček.

Prvního dubna se v pražském Café v lese nebude křtít jen samotné album, ale za účasti hostů i limitovaná edice vinylů a 7krát3 se představí ve vlastní live show. Vstupenky na křest zakoupíte v síti goout.cz.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/798066887374032/
Tagy:   ,