Adolfeen připluje do OC Šestka. S sebou bude mít i svůj merch

Všichni milovníci populárních hlášek Nečum na mě!, Je mi to jedno a Nneny to perfektnýýý? budou mít možnost slyšet je na živo! Adolfeen alias DJ Roxtar totiž dorazí v sobotu 26. června do Obchodního centra Šestka na Praze 6. Návštěvníci centra si budou moct zakoupit speciální Adolfeenův merch, vyfotit se s ním nebo získat autogram.

Akce se bude konat v přízemí obchodního centra Šestka v prodejně hned vedle Datartu v čase od 13 do 18 hodin. Hned další den v neděli 27. se Adolffeen na Šestku vrátí a za přítomnosti notáře v šest hodin odpoledne vylosuje výherce soutěže Čtvrt melounu za litr.

Adolfeen alias DJ Roxtar, vlastním jménem Dominik Turza, je český herec, DJ a moderátor. V minulém roce začal nahrávat na svůj YouTube kanál videa se svým maňáskem Adolfeenem a stal se internetovým fenoménem.

Obchodní centrum Šestka je snadno dostupné pro všechny Pražany, a to autobusovými linkami 191 a 119, které zajišťují spojení s linkou metra A (Petřiny nebo Nádraží Veleslavín), nebo linkou 100, která zajíždí na Zličín, a tím pádem i pro cestující příměstskou hromadnou dopravou mezi Kladnem a Prahou. Ti, kteří by do obchodního centra chtěli zamířit autem, ocení blízkost Pražského okruhu a dostatečné množství bezplatných parkovacích míst (1030). Veškeré novinky o dění v centru můžete sledovat na webu www.oc-sestka.cz nebo na Facebooku.

Foto: OC Šestka