Barber slavných Laky Royal prozradil: Jágr nesnáší břitvu a poslouchá na slovo!

Svérázný Lukáš Vlačuha alias Laky Royal patří mezi tuzemskou holičskou špičku. Od kluka z opavského dětského domova se přes problémové období, kdy přičichl i k drogám a gamblingu, vypracoval na jednoho z nejžádanějších holičů u nás i na Slovensku. Jak toho dosáhl?

Je to příběh jak z hollywoodského filmu, chudý kluk bez zázemí opustí dětský domov a přes těžké začátky i pár životních kotrmelců si jde tvrdě za svým snem.

Svou kariéru v oboru začal u jiného známého barbera Tomáše Kožíška, který náhodou zašel do kavárny vedle svého salonu, kde Laky toho času dělal číšníka. Vařit kafe ale dle svých slov vlastně neuměl, zato začal potajmu stříhat návštěvnice kavárny čehož si právě Tomáš Kožíšek všiml a nabídl mu místo ve svém podniku. S prvním úspěchem však tehdy začalo i Lakyho divoké období, kdy vymetal večírky, přičichl k drogám a zapletl se i s hazardem. Problémové období naštěstí díky svým přátelům ustál, začal tvrdě pracovat a dnes díky vybudovanému renomé stříhá takové osobnosti jako je Jaromír Jágr, hokejisté Frolík, Červenka nebo raper Rytmus.

„Jardu Jágra považuji dnes už za svého přítele, vždy ho rád vidím,“ prohlásil Laky Royal na večírku LYFTalks, kde přítomným divákům v rámci live interview prozradil i to, že za oblibou nejen jeho VIP zákazníků stojí vedle prvotřídního servisu i fakt, že u něj můžou vypnout. „Prostě jim vezmu telefon z ruky a „donutím“ je, aby během toho, co je holím, odpočívali. A musím říct, že většina z nich mě poslouchá na slovo,“ řekl s úsměvem Lukáš, kterého na jeho instagramu sleduje 62 tisíc fanoušků a může se tak řadit i mezi vlivné influncery. Ale jak sám dodává: „Označení influencer mi není vlastní, pokud někoho tím, co umím, nebo kam jsem se dostal, oslovuju, tak bych se spíš označil za motivátora.“