Stipendijní barmanský program Jägermeister Scholarship pokračuje online

Po dvou úspěšných kolech barmanského programu Jägermeister Scholarship X Berlin Edition, se všichni těšili na třetí pokračování, které se mělo konat na tradičním místě v německém hlavním městě. Globální pandemie Covid-19 bohužel znemožnila naplánovat stipendijní kurzy tak, jak byli všichni zvyklí. Protože cestování je nyní velmi obtížné, Jägermeister Scholarship bude pokračovat online.

Od září se šest barmanů ze zemí Hubertus Circle zúčastní virtuálních mistrovských kurzů s Nilsem Boesem (Jägermeister Global Brand Ambassador) a mistrovskými barmany z celého světa. Budou se účastnit virtuálních akcí a získávat podporu od zavedených členů Hubertus Circle.

Ali Hayes z Irska, Lukáš Čabaj ze Slovenska, Celestino Schienbein z Finska a Sabrina Traubner, Pete Shava a Monde Mkhonza z Jihoafrické republiky jsou šťastnými šesti, kteří byli vybráni z více než sta uchazečů. Šest vybraných barmanů bude pravidelně blogovat na domovské stránce Hubertus Circle, účtu Hubertus Circle Instagram a jejich osobních účtech na sociálních sítích. Určitě je sledujte a nenechte si ujít žádné z jejich dobrodružství!
Tagy: