Svět jako učitel. Dvojice cestovatelů se podělí o své inspirativní příběhy z Austrálie a Asie

Už tuto sobotu 6. dubna se v čajovně Na Zemi v příbramské Pražské ulici uskuteční inspirativní přednáška s názvem “Svět jako učitel”. Jejími hlavními aktéry budou David Sandr a Dan Havlíček, kteří návštěvníkům přiblíží své fascinující příběhy, nezapomenutelné zážitky a zkušenosti z cest po různých koutech světa.

Ukážeme, jak cestování a setkávání s různými kulturami může obohatit naše životy, rozšířit naše vnímání světa a inspirovat k osobnímu rozvoji,“ slibují hlavní aktéři akce, kterou pořádá příbramský spolek Hory & Mír, s tím, že přednáška nabídne nejen příběhy plné dobrodružství a poznání, ale také prostor pro rozšíření vlastních obzorů.

Zatímco David Sandr, který prožil část svého života v Austrálii, přiblíží, jak vypadá každodenního život na opačné straně zeměkoule, Dan Havlíček se podělí o své bohaté zkušenostmi z různých koutů Asie.

Prostřednictvím svých příběhů odhalí návštěvníkům unikátní pohled na kulturní rozdíly i nevšední dobrodružství a situace plné nečekaných setkání, výzev a osobního růstu, které pro ně byly nejen hlubokým zdrojem životní inspirace.

Akce proběhne 6. dubna od 18:30. Cena vstupného je 150 Kč, pro studenty 80 Kč. Pro více informací o přednášce najdete zde: https://fb.me/e/1WnzdNxhY

Foto: Hory & Mír