Ben Cristovao představí nové EP poprvé na dvojici koncertů pod širým nebem

Ben Cristovao na konci června vydá nové EP s názvem KONTAKTa jeho fanoušci jej poprvé uslyší na dvou open air koncertech ještě před prázdninami v Brně a Českých Budějovicích. Zbrusu nové skladby navíc nesou jednoznačnou message. Koncerty ovšem nejsou jediné překvapení, které si Ben pro své příznivce přichystal.

Před začátkem léta Ben Cristovao svým fanouškům přichystal překvapení: Mám pro vás dárek, než se všichni rozprchnete na prázdniny do světa. Moje nový EP KONTAKT vyjde v červnu a úplně poprvé zahraju nové songy naživo s mojí kapelou na dvou koncertech. No a protože je to dárek, jsou oba zdarma,“ zve Ben. Release tour k novému albu v netradiční formě proběhne 27. 6. v Brně v areálu Vaňkovky a o den později 28. 6. na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích. V obou městech od 19 hodin. Fanoušci na koncertech nepřijdou ani o známé hity z Benovy tvorby a limitovaný merch, který byl vytvořen speciálně k novému EP.

Deska, co spojuje lidi

Název EP KONTAKT, které Ben vydává ve spolupráci s Red Bullem, nevznikl náhodou. V nových textech chce motivovat lidi, aby se zkusili odpoutat od života na sítích, začali mezi sebou víc komunikovat naživo a prožívali společně zážitky naplno. „Vnímám už dlouho způsob, jakým lidi komunikují v pořád větší míře na sociálních sítích. Jak se vytrácí osobní kontakt, který nahrazují zprávy v Messengeru. A když už jsme spolu někde venku, zase ten čas obíráme o sledování novinek na Facebooku nebo Instagramu. Přitom nejdůležitější jsou lidi, co jsou právě s vámi. Kontakt se prostě začíná vytrácet a užít si čas jen s rodinou nebo kámošema je pořád složitější.“

Oba koncerty tak mají za cíl lidi spojit opět dohromady. Najít si čas na kamarády a jít se společně bavit. Benův vzkaz zní: „Zkuste telefon nechat v kapse a věnovat se jen svým přátelům. Bude to s váma cukat, ale věřím, že to zvládnete.“ Před nimi na vás ale čeká ještě pár překvapení, která budou postupně odhalena na redbull.cz/ben. Jedním z nich je soutěž o tajný Meet & Greet s Benem 20. června a dostat možnost se s Benem setkat osobně a být mezi prvními, kdo nové EP Kontakt uslyší.

 

Benovu schopnost oslovit lidi oceňuje i Daniel Novák, Brand Activation Specialist for Sony Czech Republic & Slovakia: „Jsme velice rádi, že jsme se stali partnerem tak skvělého projektu, jakým „Red Bull Presents Ben Cristovao“ bezpochyby je. Ben je hudební značka, která ke společnosti Sony perfektně ladí a jeho díla dokonale mapují naši filozofii. Je originální, precizní a především dokáže v lidech probudit emoce a zájem, a to nás na něm baví.“

Foto: Lukáš Wagneter/Red Bull Content Pool