Ben Cristovao si troufá na další O2 arénu

V září 2019 Ben Cristovao poprvé vystoupil v O2 areně pro téměř 15.000 svých fanoušků. Úspěch ho motivoval, také proto se téměř přesně po roce do této pražské haly vrátí se zbrusu novou show, která ještě předčí tu předchozí.

Let balonem, levitace, artisti, taneční show a spousta dalšího byla k vidění 21. 9. 2019 v O2 aréně během Benova koncertu. Ten navštívilo téměř patnáct tisíc lidí a kromě nadšených fanoušků bylo i následné mediální hodnocení velmi pozitivní. Úspěch a obrovská energie, kterou Benovi tahle show přinesla, byla neskutečná. I proto se celkem záhy se svým managementem Championship Music rozhodl pro pokračování.

26. září 2020 se uskuteční tedy už druhý Benův koncert v O2 areně. Půjde o zbrusu novou show, která bude, stejně jako ta předchozí na velmi vysoké úrovni. Spojí se opět s těmi nejlepšími, režii si znovu vezme na starost Jakub Vedral z Art Prometheus. Přesný termín začátku prodeje vstupenek zatím není oznámen, bude to však už začátkem prosince.

Ben Cristovao má v plánu do konce roku už jen jeden koncert. Další Benovy projekty na příští rok budou oznámeny až v lednu 2020.
Tagy: