Cocotte Minute se rozloučí s debutem Czeko velkolepým koncertem 20.6.

Nu-metaloví králové Cocotte Minute měli na konci dubna uzavírat „vzpomínkové“ turné, oslavující 15 let od vydání přelomového debutu Czeko. Bohužel člověk míní, život a koronavir mění.

„Když jsme na podzim 2019 vyrazili na Czeko 15 let tour ani ve snu nás nenapadlo, že ho budem muset pro velkej zájem protáhnout na půl roku. A už vůbec nás nenapadlo, že ho nakonec nedojedem kvůli světový pandemii. Kolem Czeka se vždycky děly kurva silný věci, ale že to bude až takovejdle masakr, to by prostě nikdo nikdy nevymyslel. Díky tomu čínskýmu sajrajtu jsme se ale už ke stovkám nebo možná k tisícům z vás nedostali, a tak to prostě nenecháme!“ komentuje aktuální situaci Zeller.

Cocotte Minute se 20.6.2020 od 20 hodin v Paláci Akropolis definitivně a naživo rozloučí s úspěšným 15 let Czeko tour a playlistem nadupaným nejen vzpomínkovými hity. Všichni, kterým pandemie znemožnila navštívit některý z jarních koncertů, přijďte a vzdejte tak hold kultovnímu debutu. Krom metalu v prvotřídní kvalitě vás čeká speciální light design, led projekce… zkrátka rozlučka ve velkém stylu. „Těšíme se! Nehráli jsme 4 měsíce! Bude to strašný porno! Přijďte spolu s náma ukončit CZEKO 15 let tour a rovnou i zamořit svět našima žalmama!“ dodává frontman.

Koncert je pro omezenou kapacitu návštěvníků. Na koho nezbyde lístek, může sledovat koncert online. V průběhu streamu bude možné přispět skrz www.donio.cz/CocotteMinute, vybrané prostředky poslouží k natočení videoklipu k tracku Křič nahá!

O „Kokoty“ nepřijdete ani v létě. Svojí přítomností vás potěší na řadě akcí, o nichž vás budou postupně informovat na svých sociálech. Pokud je chcete podpořit již nyní a „předvybavit se“ na jejich „rakšou“, navštivte www.zllo.cz.

Foto: Jan Nožička