Do lázní s voucherem od státu i v roce 2021

V loňském roce šly lázeňské pobyty se státním poukazem na dračku. Dobrá zpráva je, že voucher od státu ve výši 4 000 Kč můžete využít i letos. Na rezervačním portálu Spa.cz najdete seznam pobytů, na které lze voucher uplatnit. Vše tak najdete snadno a jednoduše na jednom místě.

Ministerstvo pro místní rozvoj se rozhodlo, že prodlouží platnost státních poukazů COVID – Lázně až do 30. 6. 2021. Znamená to, že do léta se můžete vypravit do lázní a ušetřit k tomu 4 000 Kč na osobu, pokud v oficiálním lázeňském zařízení dle lázeňského zákona strávíte 6 nocí a absolvujete alespoň 5 procedur. Státní příspěvek mohou využít výhradně pojištěnci českých zdravotních pojišťoven.

Některé lázně již dosáhly maximálního limitu a není tak možné u nich již poukaz využít. Pokud chcete jít na jistotu, využijte rezervační portál Spa.cz, který se může pochlubit největší zaručenou nabídkou pobytů, kde vouchery přijímají. Loni portál zaznamenal rekordních 10 000 rezervací se státním poukazem hned první týden v červenci, kdy byl program spuštěn. „drtivé většině se jednalo o pobyty pro 2 osoby a průměrná hodnota jedné rezervace se pohybovala kolem 24 000 Kč. V současné době denně řešíme až 100 rezervací a očekáváme, že v únoru se tento počet mnohonásobně zvýší. Největší zájem je o západočeské lázně,” říká Richard Šipoš ze Spa.cz.

foto: archiv Spa.cz
Tagy: