Zpěvák JEN představuje akustickou verzi písně Silnější s novým klipem

Zpěvák a hudební skladatel JEN v říjnu představil singl Silnější, jehož stěžejním poselstvím je boj proti šikaně. Nyní přichází s jeho upravenou verzí v akustické podobě, která přináší širší úhel pohledu. Píseň Silnější v nové podobě je o překonávání těch nejhorších věcí, které nás mohou v životě potkat. Součástí je také nový videoklip natočený v přírodě na Šumavě pod taktovkou mladého talentovaného režiséra Bena Buttlera.

Akustická verze Silnější vznikla v době, kdy se opět nedalo koncertovat ani běžně setkávat s ostatními lidmi. Ostatně jako velmi často v roce 2020. Jediný únik ze světa nejrůznějších omezení pro mnohé z nás představuje příroda, a právě ta hraje v novém videoklipu hlavní roli. „Nový klip jsme natáčeli na Šumavě v nádherné přírodě, kterou jsme zvolili kvůli klidnějšímu rázu písničky. Vrátili jsme se tak na místo, ze kterého mnoho z nás čerpá energii, uklidňuje nás, inspiruje, a přivádí je na jiné myšlenky, a to nejen v době, kdy je téměř vše zakázané,“ popisuje JEN.

Klip vznikl pod vedením Bena Buttlera, který natočil jednoduché atmosférické video, ve kterém dokázal skvěle skloubit tanec a hudbu s českou krajinou. Jedinou rekvizitu v něm představuje piano, jež do šumavské přírody JEN s Benem vlastnoručně dopravili. Videoklip vznikl stejně jako akustická verze písničky jako “doping” pro všechny, kteří potřebují načerpat pozitivní energii a začít zase věřit ve světlejší zítřky.

„Rok 2020 zůstane navždy rokem, kdy spousta lidí musí řešit, jestli jejich byznys skončí, zda budou mít práci nebo jak bude vypadat jejich budoucnost. Není to jejich chyba, ale přesto se s tím musí sami vypořádat. Já věřím, že pokud zvládneme toto období, tak nás to skutečně udělá silnějšími. Už se snad konečně vrátí optimismus. Tahle písnička je o tomtéž, o překonávání toho nejhoršího, co nás v životě potká. A o tom, jak znovu vstaneme, protože se tím nechceme nechat zničit,“ popisuje poselství aktustické verze siglu Silnější její autor Jan Nedvěd alias JEN.

foto: Ben Buttler
Tagy: