DRAWetc.: Praha v grafickém designu v galerii The Chemistry Design Store

Praha opředená mýty i moderní pražská architektura, reálné historické události či zachycení daného momentu ve vizuálním umění nabídne prodejní výstava jedenácti vybraných umělců ze stáje studia DRAWetc. Ilustrátoři představí svůj um v různém provedení grafického designu. Originální série limitovaných tisků budou během výstavy k prodeji.

O vizuálním studiu DRAWetc.:

Během let se ve studiu DRAWetc. vystřídala řada fascinujících osobností české ilustrátorské scény a vznikla tu nezapomenutelná díla. Zakladatel a věčný ilustrátorský nadšenec Vladimír Strejček spolu se svým týmem pořádají na oslavu patnácti let studia prodejní výstavu limitovaných printů od 11 vybraných umělců ze stáje DRAWetc. v galerii The Chemistry Design Store na Malé Straně.

 

Výstava bude součástí slavnostního večera, během kterého kromě výstavy proběhne i představení umělců a komentovaná prohlídka jejich děl, prezentace historie studia nebo dražba tří originálů, které “Dravčí” umělci vytvořili pro kelímky McDonald’s. Výtěžek z dražby poputuje do onkologického centra v Motole.

Partnery akce jsou společnosti Papyrus, McDonald’s a WestPrint.

Adresa: The Chemistry Design Store, U Lužického semináře 86/11, 118 00 Malá Strana

Začátek: 21.9. v 18 hodin (vernisáž)

Konec: 31.10. 2017

Otvírací doba: út-so: 11-19

Vstupné zdarma
Tagy: