Elektrický mezizubní kartáček. Revoluce v péči o mezizubní prostory

Nedílnou součástí správné ústní hygieny je kromě čištění zubů kartáčkem a pastou také péče o mezizubní prostory a dásně. Pro mnoho z nás je však manipulace s mezizubním kartáčkem složitá a nepříjemná, a tak péči o mezizubní prostory zanedbáváme. Doslova revolucí v rámci čištění mezizubních prostor je elektrický mezizubní kartáček, který na trh dodává česká společnost HERBADENT.

Příjemnější, a přesto pečlivější čištění mezizubních prostor

Elektrický mezizubní kartáček HERBADENT byl vyvinut dentální hygienistkou pro každodenní použití spotřebiteli.

Díky příjemnému tvaru a robustnímu tělu je jeho použití velmi snadné. Jistější držení kartáčku celou rukou přispívá k jistotě při zavádění a ke snazší manipulaci v ústech.

Vibrace kartáčku pak zavádění, zvláště do úzký míst, ještě zjednoduší. Díky vibracím navíc dojde k šetrnému odstranění zubního plaku a k masáži dásní i v těžko dostupných místech, čímž se zabraňuje rozvoji gingivitidy (zánětu dásní).

Pro dokonalou kontrolu kvality vyčištění disponuje elektrický mezizubní kartáček HERBADENT také vestavěný LED světlem a zrcátkem. Během každého čištění si můžete zkontrolovat, jak pečliví jste při čištění byli.

Ke každému tělu kartáčku jsou přibaleny dva nástavce pro využití dvěma členy domácnosti.

Samotné mezizubní kartáčky jsou k dostání v 7 různých velikostech. Jistější manipulace s kartáčkem přináší i delší životnost samotných kartáčků, než je běžné u „jednorázových“.

Elektrický mezizubní kartáček Ubrush s gelem (2234 Kč)

MEZIZUBNÍ GEL

Ideální je použití elektrického mezizubního kartáčku v kombinaci s mezizubním bylinným gelem. Aplikace mezizubního gelu pomáhá se zaváděním kartáčku do mezizubních prostor. Dochází také k aplikaci bylinného gelu na dáseň, což vede k rychlejšímu hojení dásní postižených zánětem v mezizubních prostorech nebo zlepšuje prevenci zánětu dásní.

Do nového mezizubního gelu HERBADENT jsou přidány fluoridy, které posilují zubní sklovinu. V tomto případě mohou fluoridy působit i na ty plošky zubů, na které standardním čištěním kartáčkem a pastou nedosáhnete.

Více na www.herbadent.cz.

foto: Herbadent, Unsplash
Tagy: