Emma Smetana se vrací k herectví, objeví se v novém seriálu

Moderátorka, zpěvačka, herečka, a také maminka dvou dětí, Lennon a Ariel, Emma Smetana (35) je v jednom kole. Během léta natáčí nový seriál Eliška a Damián, jinak se ale věnuje především své hudební kariéře, jak ukázala nedávno na festivalech v Karlových Varech či na Colours of Ostrava.

V poslední době jsme Emmu mohli zaregistrovat zejména na hudební scéně, kde aktivně působí se svým partnerem Jordanem Hajem (34). Jen během léta stihla dvojice odehrát řadu koncertů na filmovém festivalu v Karlových Varech a vystoupit také opakovaně v Ostravě na glo stage  v rámci Colours of Ostrava. Už v listopadu je pak čeká dosud největší koncert ve Foru Karlín.

Pokud ale nejste fanoušky hudby, nesmutněte! Emmu totiž můžete po prázdninách pravidelně vídat i jako herečku na obrazovkách televize Prima v připravovaném seriálu Eliška a Damián, ve kterém Emma ztvární hlavní ženskou roli. „Herectví vnímám spíš jako koníček. Nestudovala jsem ho, a tak ani bůhvíjak skvěle nehraju. Herectví jakožto zaměstnání se intenzivně věnuji pouhé tři měsíce a už teď zjišťuji, že jde o vážně divnou profesi,“ říká s nadsázkou Emma, která absolvuje intenzivní až 13ti hodinové natáčecí dny a spolu s hudebními vystoupeními je tak v jednom kole.

Foto: Jiří Masojídek