Fast Food Orchestra posílají první ochutnávku z nové desky

Oblíbená tuzemská skáčková parta Fast Food Orchestra vydá letos v říjnu, po třech letech od předchozí desky ZEN, nové album. První ochutnávkou z něj je singl Struny, který vychází právě dnes i s příběhovým videoklipem.

“Klip, stejně jako písnička, pojednává o strunách, které propojují lidské duše. Našponovaná struna může prasknout, povolená neladí, ideální stav je struna napnutá tak akorát,” vysvětluje k obsahu textu samotného songu frontman Fido. Natáčelo se v intimní atmosféře divadla D21 na Vinohradech a hlavní dvojici, rozplétající a zaplétající se v strunách, ztvárnili herci Barbora Vyskočilová a Ondřej Novák. O režii klipu se postaral Otakar Faifr.


Nové v pořadí už deváté album kapely vyjde v polovině října a už teď můžeme prozradit, že bude kompletně v češtině. To možná věrné fanoušky kapely překvapí, rozhodně se ale mají na co těšit. Album bude samozřejmě doprovázet turné, jehož kompletní zastávky zveřejní kapela prostřednictvím svých webových stránek a Facebookového profilu již brzy. Novinku FFO si můžete už teď předplatit na Hithitu. https://www.hithit.com/cs/project/3954/fast-food-orchestra-vydavaji-desku.

Více informací na:

www.fastfoodorchestra.cz

http://www.facebook.com/fastfoodorchestra/