Finalistka SuperStar Rusková má nový klip

Eliška Rusková ve svém novém klipu cestuje časem a setkává se v různých časových smyčkách se svou láskou, kterou ztvárnil herecký talent Jindřich Žampa. Hudbu a text skladby složil nadaný producent a textař Karelll.

Eliška Rusková se v loňské řadě populární pěvecké soutěže Superstar dostala až do finálového kola. Od té doby intenzivně pracuje na své hudební kariéře, vydala několik singlů, byla hostem obřích show Leoše Mareše v O2 areně a v letošním roce se představila na několika festivalech i se svou novou doprovodnou kapelou. Její členové si také zahráli v Eliščině novém videoklipu ke skladbě Otisky.

Jeho námět vychází ze (v současné době velmi populárních) seriálů jako Dark nebo Stranger Things, které si hrají s časovými smyčkami a lehce mysteriózním nádechem. „Natáčení jsem si extrémně užila, byla to zábava a všichni jsme si skvěle sedli. Jindra Žampa je skvělý herec se smyslem pro humor, myslím, že to je z klipu i znát,“dodává Eliška k průběhu natáčení. Jindřich Žampa je talentovaný herec, který aktivně účinkuje v několika seriálech (například Policie Modrava, Ulice, Přešlapy…) a zároveň je vyhledávaným dabérem (Aquaman, Avengers, Black Panther či Kniha džunglí). Scénář i režii si vzal na starosti Adam Janata. 
Hudbu i text skladby napsal nadějný producent a zpěvák Karelll, který k námětu skladby vysvětluje: „Ten den, kdy jsem vymýšlel ideu, jsem jel v autě a poslouchal Alessiu Caru.Ta v jedné písničce zpívá: Utíkej, jak nikdy předtím / protože našli důkazy / a našli tvoje otisky prstů / všude na mém těle.“ Ten nápad s otisky prstů se mi líbil, a tak jsem si ho předělal podle sebe a postavil pointu písničky na tom, že se holce nedaří na toho kluka zapomenout a že nestačí jen smýt jeho otisky, protože on se dostal i pod povrch.“ Karelll aktuálně boduje se svým singlem The Same Stars na Fajn Radiu. Zároveň se věnuje produkci skladeb pro jiné interprety.

Eliška Rusková má do konce letošního roku naplánované koncerty s kapelou, vydat má také ještě jeden svůj singl.