Hip hop světového rozměru v Praze. Co přinese festival The Legits Blast?

Už tento víkend 8. – 10. března vypukne v Praze jedna z nejprestižnějších breaking akcí, které můžete být součástí. Ulice české metropole se zaplňují stylovými, energickými umělci, kteří přišli podpořit The Legits Blast Winter Festival 2019. Tanečníci z různých koutů světa tímto způsobem získávají inspiraci na nové taneční prvky.

Během víkendu si přijde na své každý fanoušek hip hopu nebo obdivovatel breakingu. Na výběr je spousta lákavých aktivit. Ať už to jsou taneční lekce se světovou elitou, parties plné skvělé hudby nebo jen pasivní podpora breakingu jako divák taneční soutěže. V každém případě všichni dostanou svou dávku taneční energie.

Páteční program odstartuje workshopy s pozvanými bboys: Poe One/US, Wicket/US, Focus/FI a Victor/US, reprezentující světoznámou crew Red Bull BC One All Stars. Pokud nemáte zrovna chuť rozvíjet vaše pohybové zdatnosti, přijďte se pobavit na první párty víkendu, která odstartuje ve 22.00 v Klubovně 2. Patro. Ti, kteří již měli tu čest zažít tento unikátní prostor, vědí, že slova nestačí na popsání tamní atmosféry.

Sobotní program je věnován hlavně kvalifikacím jednotlivých kategorií, protože na soutěž každoročně přijíždějí tanečníci z více jak 50 zemí světa. Každý z nich dostane prostor na odprezentování svého stylu a krajiny. Předtím, než se v neděli ti nejlepší utkají o tituly, respekt a finanční odměny, se můžete společně odreagovat na druhé víkendové párty v klubu Tresor. Na tomto místě se budou následující den odehrávat také breakingové souboje. O atmosféru se postarají mezinárodní DJs – Lean Rock (US), Fleg (US), Felix (US), Scream (UA) a Jasty (CZ). Zábavu také podpoří tradičně ledově namražený Jägermeister.

Pokud si nemůžete dovolit uniknout z reality na celý víkend, nebo si chcete užít jen výběr toho nejkvalitnějšího, doražte do klubu Tresor v neděli v podvečer, kdy od 18.30 vypukne velké finále. Pojďte s námi najít ty nejlepší v kategoriích 1vs1 Kids, 1vs1 Footwork, 1vs1 Undisputed 46 a nejlepší zastoupení tanečníků v Rep Your Crew.

Podívejte se, jak se v Praze líbilo Red Bull BC One All Stars, loňským vítězům skupinových battlů Rep Your Crew.

Více informací a vstupenky najdete na www.tlb.sk