Zapomeňte na skipass, v Livignu se jezdí na BikePass

Přípravy na letní sezonu vrcholí a italské Livigno vytáhlo z rukávu parádní novinku letošního léta, zbrusu nový BikePass! S BikePassem mají cyklo nadšenci přístup ke všem lyžařským vlekům Mottolino a Carosello 3000. Můžete si ho pořídit na jeden den nebo rovnou výhodněji na několik dní, protože.. komu by stačil jeden den v MTB ráji? Cena BikePassu na jeden den je 37 EUR (snížené jízdné 26 EUR).

Navíc je tu výhodná nabídka BikePassu zdarma k pobytu v termínech 10. 06. – 23. 06 a 16. 09. – 01. 10., kdy obdobně jako u zimního skipassu je nabídka podmíněna pobytem na alespoň 3 noci ve spřízněném hotelu nebo na 7 nocí ve vybraném apartmánu. Pro více informací sledujte oficiální web Livigna.

A proč je Livigno jedním z nejvyhledávanějších resortů všech vyznavačů horských kol? Najdete tu trasy, infrastrukturu a služby vytvořené přímo na míru jejich potřebám. Na Mottolinu je hned 13 tras na výběr, na modrých vypilujete techniku jízdy, červené se dále dělí na hladší, jednodušší a techničtější s kořeny, skoky a kameny. Profíci se vyřádí na černých stezkách a všichni si mohou vyzkoušet skoky do nafukovacích polštářů u lanovky. Pro vstup do bike parku není stanoven žádný věkový limit a veškeré vybavení k jízdě je možné si na místě zapůjčit. Carosello 3000 zase nabízí 25 km stezek vhodných pro všechny úrovně jízdy s převýšením 3 500 metrů.

Od června do září je přímo v Livignu otevřeno tzv. Bike skill centre, místo, kde mohou profesionálové i začátečníci trénovat své dovednosti, pilovat techniku, zlepšovat rovnováhu a zajezdit si na dřevěných lávkách různých obtížností.

Pokud nemáte vlastní kolo, nebo se vám jednoduše nechce řešit přeprava kola do Livigna, vyberte si kolo v některé z mnoha půjčoven s vlastními dílnami, mechaniky a nejlepší nabídkou nejnovějších modelů dostupných na trhu. Ubytovat se můžete v některém z 26 hotelů a apartmánů se speciálními službami pro cyklo nadšence, jako jsou prádelna a skladovací prostory pro vybavení.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že cyklistická sezona v Livignu startuje 10. června!

Pro více informací sledujte:

www.livigno.eu

www.facebook.com/LivignoFeelTheAlps

www.facebook.com/MottolinoFunMountain

foto: Livigno.eu
Tagy: