Hvězdný zápasník MMA Conor McGregor září v klipu pro Reebok

Kontroverzní, výjimečný, osobitý. Conor McGregor, jeden z nejslavnějších MMA zápasníků na světě, který umí způsobit poprask kamkoliv přijde, nyní exceluje v Reebok kampani “Sport The Unexpected”.

Conor McGregor pro Reebok

Již v průběhu ledna 2020 byla zveřejněna reklama v čele s hvězdným zápasníkem. Conor světu odhalil dlouho očekávaný vzhled nové siluety Zig Kinetica od značky Reebok. Transformační síla bot proměnila v klipu Conora v akční postavičku, která využívá energii ze Zig Kinetica k boji se zdivočelými hračkami.

Conor McGregor jako akční postavička

Totálně jsem se do nich zamiloval. Ten grip, ta stabilita,” říká McGregor. „S Reebokem jsme spolu už dlouho a hladina energie mezi námi stále stoupá. A právě teď exploduje.“

Nové Zig Kinetica nyní propojují inovativní sportovní technologie s elegantním stylem. Zrodily se tak vysoce funkční boty, které plynule přecházejí z gymů do ulic. Uvedení této siluety na trh je další fází kampaně „Sport the Unexpected“. Ta vyzdvihuje osobnosti, které našly odvahu stát se někým jiným, než se od nich očekávalo.

Nový model Zig Kinetica od Reebok za 2 899 Kč.
Tagy: