Indiánské léto v OliOla: Peříčka ve vlasech!

Ptačí pírka vždy měla pro indiány náboženský význam a symbolizovala jejich statečnost, dovednosti a odvahu. Různobarevná pírka ve vlasech si oblíbily mnohé světové celebrity, staly se absolutním hitem, který si podmaní vaše srdce. Tento módní trend k nám přišel z Ameriky, nosí je postavy seriálu Glee, z českých osobností například Helena Houdová, Barbora Hrzánová nebo Ester Ledecká.

Nošení pírek ve vlasech jako symbol odvahy a nebojácnosti je individuální záležitostí, nepodléhá trendům, naopak je vnímáno jako jedna z věcí, která podtrhne a zvýrazní osobnost. Pírka svou jemností a nevšedností umocní přirozenou krásu, ženám a dívkám dodají divokost a zároveň plachost indiánek.

Pírka se dají aplikovat na vlasy všech délek, vydrží ve vlasech 3–4 měsíce. Aplikace je velice šetrná, nedochází k žádnému poškození vlasů. Můžete si vlasy umývat šamponem jak jste zvyklí, barvení nebo zesvětlování vlasů je taky bez problémů. Vlasy můžete česat, fénovat, kulmovat… pírka vše vydrží. Záleží jen na vás, zda peříčka budete nosit sezónně pro zpestření letních měsíců či zda si k nim najdete cestu celoročně.

Peří se získává z přirozených chovů ptáků sběrem, který se provádí jednou ročně. Množství pírek je tedy omezené a některé druhy pírek jsou proto velmi vzácné.

V OliOla organic beauty studiu můžete vybírat jak z přírodních, tak barvených pírek různých velikostí. Kadeřníci vám pomohou zvolit správná pírka tak, aby se k vám co nejvíce hodila.
Cena za 1 ks pírka včetně aplikace je 119 Kč.

Zaváděcí akce:
1–5 ks = 119 Kč za pírko
6–15 ks = 109 Kč za pírko
16 a více ks = 99 Kč za pírko

OliOla Spa studio: www.oliola.cz
Tagy: